خانه
طراحی سایت
بهینه سازی سایت
تعرفه ها
مقاله ها
نمونه کارها
سفارش
درباره ی ما
تماس باما
09361131208
تماس با نگین کد
شرکت طراحی سایت شرکت طراحی وبسایت
سایت واکنشگرا شرکت طراحی وب سایت
سایت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
سایت نگین کد ارتباط با شرکت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
ارتباط با شرکت مشخصات تماس
چگونه می توان سایت خود را در برابر

به روز رسانی موتورهای جستجو

ایمن کرد ؟
خدمات نگین کد :
طراحی انواع سایت :
شرکتی
پزشکی
تفریحی
ریسپانسیو
تبلیغات
کاریابی
خبری
نیازمندی
ورزشی
تجاری
دانلود فیلم
آموزشی
به روز رسانی موتورهای جستجو

Engine Algorithm Changes

این امکان وجود ندارد که سایت را به طور کامل در برابر

به روز رسانی الگوریتم های موتورهای جستجو

محافظت کنید اما برای به حداقل رساندن آسیب، می توانید کارهای زیادی انجام دهید. به عنوان مثال، برای متن طولانی کلمات کلیدی بی پایان را هدف قرار ندهید و برای کلمات کلیدی کم رقابتی بهینه سازی شده، به طور منظم مطالب جدید ارسال کنید، لینک ها را فقط از سایتهای معتبر دریافت کنید. همچنین از PPC و

رسانه های اجتماعی

به عنوان منابع ترافیکی استفاده کنید.
روی کلمات کلیدی تان تمرکز کنید :
وقتی میخواهید ترافیک را از سمت موتورهای جستجو افزایش دهیم، اولین ایده ممکن است این باشد که اگر شما موفق به رتبه بندی بیشتر برای کلمات کلیدی شوید، ترافیک بیشتری خواهید یافت. این امر ممکن است (به خصوص اگر کلمات کلیدی نزدیک بهم نیستند) اما لزوما چنین نیست.
شما ممکن است فکر کنید که وقتی به کلمات کلیدی قبلی خود کلمات جدید اضافه میکنید، این باعث افزایش ترافیک میشود، اما در واقع این امر کاملا مخالف است - این کلمات کلیدی جدید کلمات کلیدی فعلی شما را رقیق میکند و در نتیجه شما ممکن است برخی ترافیک را که قبلا داشته اید از دست بدهید.
بنابراین، قبل از اینکه شما برخی از کلمات کلیدی جدید را هدف قرار دهید، همیشه آماده بازگرداندن کدنویسی کلمات خود باشید،که اگر نتایج بدتر از حد انتظار باشد بتوانید بازگردانی کنید.

بهینه سازی برای کلمات کلیدی طولانی

:

کلمات کلیدی طولانی

اغلب نادیده گرفته می شوند و ترافیک آنها به دلیل رقابت کمتر نوسانات کمتری دارد.
بهینه سازی برای

کلمات کلیدی کمتر رقابتی

:

کلمات کلیدی کمتر رقابتی ممکن است طولانی نباشند اما از به روز رسانی موتورهای جستجو کمتر رنج می برند.برای مثال، اگر 10 سایت وجود دارد که برای یک کلمه کلیدی رقابت می کنند، حتی اگر گوگل الگوریتم خود را به روز کند و نتایج را تغییر دهد، بدترین چیزی که ممکن است برای شما اتفاق بیفتد این است که رتبه دهم را بدست آورید، که خیلی بهتر از رتبه بندی در جایگاه دویستم است.
محتویات جدید را به طور منظم ارسال کنید :
حتی اگر

موتور های جستجو

هیچ تغییری نکنند , به روز رسانی سایت در فواصل طولانی مدت و دیر به دیر میتواند رتبه ی سایت شما را بسیار کاهش دهد. حتی اگر از کلمات کلیدی و محتوای فوق العاده استفاده کرده باشید باز هم بدون بروز رسانی منظم و مداوم سایت شما نزول خواهد کرد .

دریافت backlinks

فقط از سایت های Superb :

بک لینک از

سایت های نامعتبر

میتواند به سایت شما آسیب بزند.به همین دلیل است که شما نیاز به دریافت لینک ها فقط از سایت های رتبه بالا و سایت های مرتبط دارید.

استفاده از PPC

:

اگر درباره ی PPC نمیدانید اجازه دهید به طور مستقیم آن را توضیح دهیم - ترافیک موتور جستجوی رایگان عالی است اما غیر قابل اعتماد است. مهم نیست که سایت شما چقدر عالی است و چقدر استراتژیک در تلاش برای محافظت از خود در برابر تغییرات الگوریتم موتور جستجو استفاده کردید،بهرحال هرگز ایمنی ندارید. اگر می خواهید ترافیک ثابت را به سایت خود بیاورید، شروع به استفاده از PPC کنید. جهت آموزش PPC کلیک کنید

تبلیغ در رسانه های اجتماعی

:

تمام تخم مرغ خود را در یک سبد قرار ندهید، یعنی تمام ترافیک خود را از موتورهای جستجو دریافت نکنید. هنگامی که شما شروع به تنوع منابع ترافیک خود می کنید، اولین گزینه , PPC است (که به طور کلی ترافیک هدفمند را به ارمغان می آورد) و گزینه دوم رسانه های اجتماعی است.سایت هایی مانند

فیس بوک

،

توییتر

،

وبلاگ Tumblr

و غیره برای استفاده رایگان هستند و اگر پست های شما محبوب شوند محبوبیت زیادی می توانند داشته باشند. با این حال، معمولا ترافیک از سایت های اجتماعی هدف قرار نمی گیرد و تبدیل موقعیت ممکن است کم باشد، اما هنوز هم این سایت ها یک جایگزین مناسب هستند.
جهت سفارش

بهینه سازی سایت

کلیک کنید
جهت کسب مشاوره ی رایگان با ما تماس بگیرید
0936 113 1208
سایت پویا
داینامیک
پل مدیریت
Dynamic
طراحی سایت
web design
web
design
آموزش طراحی سایت
دانلود مقاله طراحی سایت