خانه
طراحی سایت
بهینه سازی سایت
تعرفه ها
مقاله ها
نمونه کارها
سفارش
درباره ی ما
تماس باما
09361131208
تماس با نگین کد
شرکت طراحی سایت شرکت طراحی وبسایت
سایت واکنشگرا شرکت طراحی وب سایت
سایت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
سایت نگین کد ارتباط با شرکت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
ارتباط با شرکت مشخصات تماس

زیر دامنه ها در مقابل زیر دایرکتوری ها

خدمات نگین کد :
طراحی انواع سایت :
شرکتی
پزشکی
تفریحی
ریسپانسیو
تبلیغات
کاریابی
خبری
نیازمندی
ورزشی
تجاری
دانلود فیلم
آموزشی
زیر دامنه ها در مقابل زیر دایرکتوری ها

Sub Domains vs Sub Directories

URL ها و نویگیشن های یک سایت برای جستجوگرها اهمیت دارد

، اما عناصر ساختار سایت که بر روی جستجوگرها تأثیر می گذارد، در اینجا به پایان نمی رسد.
دشوار است بگویم که آیا زیر دامنه ها برای جستجوگرها بهتر است یا نه، زیرا بستگی به بسیاری از عوامل دیگر دارد. با این حال، یکی از مواردی که شما از یک دامنه جداگانه بهره مند می شوید، زمانی است که شما چندین صفحه برای یک کلمه کلیدی دارید. گوگل معمولا تعداد نتایج جستجو را در هر دامنه محدود می کند، مگر اینکه آنها بسیار مرتبط باشند اما این به زیر دامنه ها اعمال نمی شود. به عبارت دیگر، اگر دامنه ای با زیر دایرکتوری داشته باشید و 10 نتایج مربوطه داشته باشید، به احتمال زیاد گوگل فقط 2 یا 3 مورد را نشان می دهد، در حالی که اگر شما 5 زیر دامنه داشته باشید، احتمالا 2 یا 3 نتیجه در هر زیر دامنه (یا 10-15 در مجموع) نشان داده خواهد شد. یکی دیگر از مزایای زیر دامنه برای جستجوگرها این است که شما می توانید کلمات کلیدی خود را به عنوان نام زیر دامنه های قرار دهید.

معایب سئوی زیر دامنه

:

مزایای زیر دامنه ها برای جستجوگرها ملموس هستند، اما آنها نیز دارای نقایص هستند. به عنوان مثال، دامنه های فرعی برای تنظیم و مدیریت سخت تر است. یکی دیگر از ضعف ها ی مهم آن این است که زیر دامنه ها همیشه معیارهایی را از دامنه اصلی به ارث نمی برند (به عنوان مثال اگر دامنه اصلی شما PR5 باشد، زیر دامنه ی شما ممکن است PR0 باشد زیرا گوگل هر دو نزدیک نیست). در بسیاری از موارد، به اندازه کافی به شما این امکان را می دهد که از زیر دامنه استفاده کنید - از آنجا که دامنه های فرعی معیارهای ارثی نیستند، به این معنی است که شما عملا باید آنها را از ابتدا بهینه سازی کنید.

مزایای سئوی زیر پوشه ها

:

اگر شما یک لیست طولانی از مزایای SEO ی زیر پوشه ها را انتظار داشته باشید، چنین فهرستی وجود ندارد زیرا اساسا زیر پوشه ها تنها دو مزیت دارند. اول، مشابه زیر دامنه، با زیر پوشه ها، شما می توانید

کلمه کلیدی

را در URL خود داشته باشید. دوم، زیر پوشه ها، ملاک های دامنه ریشه خود را به ارث می برند، بدین معنا که اگر سایت شما به طور کامل به خوبی انجام شود، هر گونه محتوایی در زیر پوشه به طور خودکار از این مزیت استفاده می کند.

معایب سئوی زیر پوشه ها

:

معایب اصلی جستجوگر ها در زیر پوشه ها این است که اگر نتایج جستجو با صفحات سایت شما اشباع شده باشد ,آنها می توانند قرار گرفتن در معرض خود را محدود کنند. همان طور که قبلا ذکر شد،

گوگل

به طور کلی تعداد نتایج جستجو در هر دامنه را به 2 یا 3 محدود می کند، بنابراین اگر شما صفحات بیشتری دارید، آنها ممکن است در نتایج جستجوی اصلی نشان داده نشوند.

چه زمانی از یک دامنه استفاده می کنید و چه زمانی از زیر دایرکتوری استفاده میکنید ؟


استفاده از زیر دامنه ها برای موضوعات بزرگتر - یعنی اگر شما یک سایت بهداشتی دارید، منطقی است که دامنه های جداگانه ای برای هر گروه اصلی بیماری (یعنی قلب و عروق، تنفس و غیره) ایجاد کنید و سپس یک زیر پوشه برای بیماری های جداگانه در این گروه ایجاد کنید (یعنی حمله قلبی، آنفلوآنزا و غیره) همچنین، همانطور که قبلا ذکر شد، اگر سایت شما علاوه بر صفحات شرکتی شما یک انجمن و یا یک

وبلاگ

داشته باشد، شما باید از دامنه های زیر برای انجمن و وبلاگ استفاده کنید. البته این ها فقط توصیه های کلی هستند و شما نباید آنها را به صورت تقلیدی دنبال کنید. طبق معمول، آزمون نهایی این است که سعی کنید ببینید چه چیزی برای شما کار می کند و چه چیزی نمی کند.
جهت سفارش

Seo

کلیک کنید
جهت کسب مشاوره ی رایگان با ما تماس بگیرید
0936 113 1208
سایت پویا
داینامیک
پل مدیریت
Dynamic
طراحی سایت
web design
web
design
آموزش طراحی سایت
دانلود مقاله طراحی سایت