خانه
طراحی سایت
بهینه سازی سایت
تعرفه ها
مقاله ها
نمونه کارها
سفارش
درباره ی ما
تماس باما
09361131208
تماس با نگین کد
شرکت طراحی سایت شرکت طراحی وبسایت
سایت واکنشگرا شرکت طراحی وب سایت
سایت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
سایت نگین کد ارتباط با شرکت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
ارتباط با شرکت مشخصات تماس
خدمات نگین کد :
طراحی انواع سایت :
شرکتی
پزشکی
تفریحی
ریسپانسیو
تبلیغات
کاریابی
خبری
نیازمندی
ورزشی
تجاری
دانلود فیلم
آموزشی

طراحی فروشگاه آنلاین

:
Designing Online Store
طراحی سایت فروشگاهی
امروزه با پیشرفت تکنولوژی و افزایش استفاده از اینترنت بیشتر کارها و مبادلات و خرید و فروش ها از پوشاک گرفته تا دستگاه های صنعتی بزرگ و املاک از طریق اینترنت انجام میشود و داشتن یک

سایت فروشگاهی

شما را یک قدم نسبت به رقبای خود جلوتر قرار میدهد و کسب و کار شما را به دنیا معرفی میکند.
یک خرده فروش یا یک مغازه دارای کسب و کار است که مجموعه ای از کالاها و پیشنهادات را برای تجارت یا فروش آنها به مشتری برای پول یا سایر کالاها ارائه می دهد. خرید فعالیتی است که در آن یک مشتری کالاها یا خدمات موجود را که توسط یک یا چند خرده فروش ارائه می شود، به منظور خرید یک انتخاب مناسب از آنها مرور می کند. در بعضی موارد ممکن است فعالیت های اوقات فراغت و اقتصادی را نیز در نظر بگیریم.
در سالهای اخیر، تمرکز مشتریان به خرید آنلاین معطوف شده است ؛ مردم در سراسر جهان محصولات مورد نظر خود را از مناطق مختلف و خرده فروشان آنلاین تهیه کرده و محصولات سفارش داده شده به خانه ، دفاتر و یا هر کجا که آنها می خواهند ارسال میشود. فرآیند B2C (کسب و کار به مصرف کننده) باعث شده است که مصرف کنندگان هر محصول را آنلاین از یک وب سایت خرده فروش انتخاب کنند و بدون هیچ هزینه ای به مصرف کننده تحویل دهند. مصرف کننده بدون نیاز به مصرف انرژی خود و با رفتن به فروشگاه ها و با صرفه جویی در وقت و هزینه سفر محصول مورد نیاز خود را تهیه میکند.
با

طراحی سایت فروشگاهی

می توان از تمامی نقاط یک کشور و حتی تمامی جهان مشتریان زیادی را جذب نمود . این مزیت اصلی یک سایت می باشد که محدوده خاصی را شامل نمیشود و میتوان یک تجارت بین الملی را راه اندازی نمود . تجربه خرید ممکن است براساس عوامل مختلفی از جمله نحوه رفتار با مشتری، راحتی، نوع کالای خریداری شده و خلق و خوی متفاوت باشد.تجربه خرید همچنین می تواند توسط خریداران دیگر تحت تاثیر قرار گیرد. فروشگاه ها به چندین دسته تقسیم می شوند که مجموعه ای از محصولات یا خدمات را انتخاب می کنند. معمولا آنها براساس درآمد مصرفی خریدار بر اساس جمعیت مورد هدف قرار می گیرند. آنها می توانند از ارزان به گران قیمت تلقی شوند. برخی از مغازه ها کالاهای دست دوم را به فروش می رسانند. اغلب مردم می توانند کالاها را به این مغازه ها نیز بفروشند. برخی فروشگاه ها غیر انتفاعی اند و برای کار های خیریه مورد تبادل قرار میگیرند. در فروشگاه های عتیقه، مردم می توانند محصولاتی را پیدا کنند که قدیمی تر هستند و سخت تر می توانند پیدا کنند. انواع فروشگاه های خرده فروشی وجود دارد که متشکل از فروش کالاها مربوط به موضوعات خاصی هستند شامل کتاب فروشی ها، بوتیک ها، فروشگاه های آب نبات، فروشگاه های محصولات کشاورزی و صنعتی، فروشگاه های هدیه و کادویی، فروشگاه های سخت افزار، فروشگاه های سرگرمی، فروشگاه های حیوان خانگی، داروخانه ها و سوپر مارکت ها هستند.
اینترنت به اطلاعات زیادی در مورد یک محصول خاص دسترسی پیدا می کند که می تواند در هر زمان خاصی مورد بررسی، ارزیابی و مقایسه قرار گیرد. خرید آنلاین به خریدار اجازه می دهد با صرف هزینه ی کمتر و صرفه جویی در وقت محصول خود محصول مورد نظر خود را تهیه کند به دلیل اینکه ممکن است مشتری فاصله زیادی را تا فروشگاه طی نماید و آن محصول موجود نباشد ، اما ما میتوانیم با طراحی فروشگاه آنلاین این معایب را پوشش داده و موجودی فروشگاه به صورت آنلاین در سایت نمایش داده شود .
گروه نگین کد با بهره گیری از متخصصین این زمینه به طراحی فروشگاه اینترنتی مطابق با جدیدترین و بروزترین سایت های فروشگاهی دنیا توانسته بازار فروش آنلاین را در کشور رونق بخشد. اگر قصد دارید یک فروشگاه اینترنتی با طراحی زیبا و یک پنل مدیریت مدرن داشته باشید با ما تماس بگیرید و

طراحی فروشگاه

اینترنتی خود را به ما بسپاررید...
جهت کسب

مشاوره ی رایگان

با ما
تماس بگیرید

0936 113 1208
آموزش طراحی سایت
دانلود مقاله طراحی سایت