خانه
طراحی سایت
بهینه سازی سایت
تعرفه ها
مقاله ها
نمونه کارها
سفارش
درباره ی ما
تماس باما
09361131208
تماس با نگین کد
شرکت طراحی سایت شرکت طراحی وبسایت
سایت واکنشگرا شرکت طراحی وب سایت
سایت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
سایت نگین کد ارتباط با شرکت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
ارتباط با شرکت مشخصات تماس

چگونه رتبه سایت را بررسی کنیم ؟

خدمات نگین کد :
طراحی انواع سایت :
شرکتی
پزشکی
تفریحی
ریسپانسیو
تبلیغات
کاریابی
خبری
نیازمندی
ورزشی
تجاری
دانلود فیلم
آموزشی

بررسی رتبه سایت

Check A Site's Rank

وقتی که ما پیوند یا backlinks و ارسال پست داریم ، و یا در یک

سایت تبلیغاتی

, تبلیغ میکنیم ، می خواهیم توسط سایت های محبوب ، خود را بالا ببریم , زیرا اینها کسانی هستند که در حال کار اند . در حالی که هیچ الگوریتم رتبه بندی ای کامل نیست و ما هرگز نمی توانیم اطمینان حاصل کنیم که سایت هایی که انتخاب کرده ایم، خوب هستند (یا اینکه در آینده باقی خواهند ماند)، در اینجا برخی از خدمات رتبه بندی که به شما در این زمینه کمک می بیان شده است .

رتبه بندی صفحه (PR)

:

سرویس رتبه صفحه ی گوگل محبوب ترین روش برای اندازه گیری کیفیت و محبوبیت یک سایت است، اما به تنهایی کافی نیست که ایده درستی را برای ما ارائه دهد که سایت خوب است یا نه. سایت های بیشماری وجود دارد که با PR پر شده است، بنابراین ما نمی توانیم تنها به PR اعتماد کنیم. اصل این رابطه این است که سایت ها به 11 دسته با رتبه های 0 تا 10 (به علاوه رده N / A سایت هایی که در رتبه بندی نیز نیستند) تقسیم می شوند. مفهوم این است که با PR بالاتر، سایت بهتری داریم. سایتهایی که PR 10 را دارند بسیار نادر هستند. سایت هایی که دارای PR 7-9 هستند بیشتر رایج اند اما هنوز هم یک اقلیت هستند زیرا این صفحه رتبه سایت با کیفیت بسیار بالا را نشان می دهد. اگر یک سایت PR دارای 5 یا 6 باشد، این به این معنی است که این سایت توسط گوگل به عنوان یک سایت کیفیت مشاهده شده است. PR 3 و 4 برای سایتهایی هستند که در مورد میانگین هستند. PR از 0 تا 2 برای سایتهایی است که کمتر از میانگین هستند و بنابراین کاندید حمایت بالا نیستند.

الکسا

( Alexa) :

برخلاف PR، الکسا سایت ها را در گروه ها تقسیم نمی کند. در عوض، آنها را در لیست قرار می دهد. سایت های محبوب ترین، مانند گوگل، فیس بوک یا توییتر، در بالای صفحه قرار دارند.در الکسا هرچه رتبه پایین تر باشد ، محبوب تر است. سایت هایی که رتبه الکسا کمتر از 10 K را در نظر گرفته اند، بسیار محبوب هستند. سایت های دارای رتبه بندی الکسا از 10K تا 30K از محبوبیت بسیار زیاد برخوردار می باشند. سایت های

رتبه بندی الکسا

تا 100 K بیشتر از ترافیک مناسب و معقول اند. می توان حدس زد که سایت های خوب تا 200-250 کیلو بایت هستند . بهتر است که از Alexa با PR استفاده کنید. در حالی که در برخی از این دو همبستگی وجود دارد ، این یک استثنا نیست که سایتهایی PR6 و الکسا بیش از 100K پیدا کنند، یا PR3 یا 4 و Alexa بیش از یک میلیون نفر. یک سایت را در دو یا چند رتبه بندی سایت بررسی کنید و این به شما اجازه می دهد تا ارتباط آن را تعیین کنید. یکی از مزایای الکسا این است که اجازه می دهد ببینید که کدام کشور اکثر ترافیک ها را دارد.
رقابت کن :
در بالا آوردن رتبه ی سایت خود کوشا باشید و از هیچ تلاشی دریغ نکنید .

Quantcast

:

Quantcast خدماتی است که به طور عمده در بازار ایالات متحده مورد هدف قرار گرفته است. همچنین داده ها را از یک نمونه به جای جمعیت عمومی اینترنت جمع آوری می کند . Quantcast همچنین اطلاعات خود را از ISP ها و شرکت های تبلیغاتی جمع آوری می کند. نیازی به گفتن نیست Quantcast بسیار قابل اعتماد نیست زیرا میلیون ها سایت بزرگ وجود دارد که از سرویس های خود استفاده نمی کنند.

CustomRank

:

CustomRank یک سرویس ارائه می دهد که چندین معیار را برای یک رتبه بندی مشترک ارائه می دهد . در حال حاضر خدماتی که آن را تشکیل می دهند ، عبارتند از MozTrust، MozRank، PageAuthority، DomainAuthority، Alexa و همچنین بعضی معیارهای دیگر مانند زمان بارگیری ، تاریخ ایجاد , و اینکه آیا آن در DMOZ ذکر شده یا نه . چیز خوبی که در مورد CustomRank وجود دارد این است که تلاش می کند خدمات منصفانه برای یک امتیاز ایجاد کند.
MozTrust و MozRank :
MozTrust، MozRank ، همراه با DomainAuthority و PageAuthority، همه متدولوژی هایی هستند که توسط SEOmoz، یکی از معتبر ترین اسم ها در جستجوگرها، توسعه یافته است. بنابراين مي توان نتيجه گرفت كه اين دو معيار براي اهداف جستجوگري بسيار مفيد هستند. MozTrust نمره اعتماد لینک جهانی را اندازه گیری می کند، در حالی که MozRank اندازه گیری محبوبیت لینک است .هر دو MozTrust و MozRank از مقیاس 1 تا 10 استفاده می کنند و در اینجا هرچه رتبه بالاتر است، بهتر است.
ComScore :
ComScore یکی دیگر از شرکت هایی است که از یک نمونه 2 میلیون کاربری برای رتبه بندی استفاده می کند و به همین دلیل به نسبت PR یا Alexa قابل اعتماد نیست.

Google Trends

:

Google Trends عمدتا در مورد حجم جستجو کلمات کلیدی است، اما یکی از کاربردهای کمتر شناخته شده ی آن این است که مقایسه کند چگونه دو سایت در طول زمان یا در مناطق مختلف به فعالیت میکنند. بنابراین ، اگر شما سایت هایی دارید که می خواهید داده های گذشته ی آن را به دست آورید تا بتوانید محبوبیت احتمالی آنها را پیش بینی کنید ، می توانید این کار را با Google Trends انجام دهید (الکسا همچنین خط روند برای یک سایت را در طول زمان ارائه می دهد).
رتبه بندی :
Ranking.com یک سرویس دیگر است که اگر از بقیه ی سرویس ها ناراضی هستید،م میتوانید آن را در نظر بگیرید . این نوع سرویس دارای محدودیت است زیرا تنها یک میلیون وب سایت در آن قرار دارد و رتبه بندی داده های خود را از نوار ابزار

مرورگر IE

جمع آوری می کند، بدین معنا که داده ها از بین می روند زیرا هیچ کدام ز موارد فایرفاکس و کاربران اپل بخشی از نمونه ی آن نیستند.
لیست خدمات رتبه بندی در اینجا به پایان نمی رسد اما این ها مواردی هستند که کم و بیش میوانید از آن استفاده کنید . برای تعیین اینکه آیا یک سایت برای لینک ها مناسب است یا خیر ، از آنها استفاده کنید . بعضی از این خدمات به عنوان فرمت فایرفاکس در دسترس هستند، بنابراین پسوند آن را دریافت کنید .
جهت سفارش طراحی سایت داینامیک کلیک کنید
جهت کسب مشاوره ی رایگان با ما تماس بگیرید
0936 113 1208
سایت پویا
داینامیک
پل مدیریت
Dynamic
طراحی سایت
web design
web
design
How to Analyze Your SEO Competitors
آموزش طراحی سایت
دانلود مقاله طراحی سایت