خانه
طراحی سایت
بهینه سازی سایت
تعرفه ها
مقاله ها
نمونه کارها
سفارش
درباره ی ما
تماس باما
09361131208
تماس با نگین کد
شرکت طراحی سایت شرکت طراحی وبسایت
سایت واکنشگرا شرکت طراحی وب سایت
سایت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
سایت نگین کد ارتباط با شرکت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
ارتباط با شرکت مشخصات تماس

SEO ی سایت برای کسب و کار محلی

خدمات نگین کد :
طراحی انواع سایت :
شرکتی
پزشکی
تفریحی
ریسپانسیو
تبلیغات
کاریابی
خبری
نیازمندی
ورزشی
تجاری
دانلود فیلم
آموزشی

کسب و کار محلی

Local Business

وقتی شما دارای کسب و کار محلی هستید و حیطه ی کاریتان مربوط به منطقه ی جغرافیایی یا کشور خودتان است ، به ترافیک محلی نیاز دارید . شاید شما از خودتان سوال کنید که چگونه این امر ممکن است، وقتی که موتورهای جستجو طبیعتا بطور جهانی عمل میکنند !!!
اینترنت ممکن است دارای طبیعت جهانی باشد ، اما اگر کسب و کار شما محلی باشد و مشتریانتان در شهر یا حتی در محله ی خودتان زندگی می کنند ، نیاز خاصی برای تمرکز بر روی دسترسی جهانی نیست . و این کار برای کسب و کارهای محلی که دسترسی جهانی دارند ، اتلاف منابع و وقت است. در عوض ، باید بر جامعه محلی متمرکز شوید. ممکن است بپرسید چگونه شما می توانید این کار را انجام دهید ، زمانی که وب جهانی است و گوگل سایت ها را بطور جهانی طبقه بندی میکند . در اینجا میگوییم که چگونه این کار انجام میشود :

از نام مکان و محل جغرافیایی خود در کلمات کلیدی استفاده کنید.


اولین ترفند این است که از نام مکان و محل خود در کلمات کلیدی استفاده کنید . به عنوان مثال ، اگر شما در ایران هستید و ماشین را به فروش می رسانید ، مهمترین کلمه کلیدی شما باید " اتومبیل در ایران" باشد زیرا این عبارت کلیدی شامل کسب و کار شما و مکان شما می شود و افرادی را که به دنبال اتومبیل در ایران هستند، به سمت شایت شما هدایت می کنند.
از

موقعیت مکانی در metatags

استفاده کنید

Metatags برای موتورهای جستجو اهمیت دارد و شما نباید فرصت قرار دادن موقعیت مکانی در کلمات کلیدی و متاتگ ها را از دست بدهید .
از موقعیت مکانی خود در متن اصلیتان استفاده کنید
کلمات کلیدی در متن اصلی زیاد است و شما نمی توانید آنها را نادیده بگیرید . اگر وب سایت شما فقط برای "اتومبیل" بهینه شده باشد و در کلمات کلیدیتان فقط از آن استفاده کردید ، به کار بردن "اتومبیل" ایران در متن به شما کمک نمی کند که رتبه خوبی داشته باشید ، پس مطمئن شوید که مکان شما" مثلا ایران" بخشی از کلمات کلیدی است.
از

Google Places

و

یاهو محلی

استفاده کنید

Google Places و یاهو محلی مکان های عالی برای ارائه هستند چرا که آنها شما را در فهرست خود برای یک مکان خاص قرار می دهد.
برای مکان خود بک لینک ایجاد کنید

اینکلود کردن در

موتور جستجوی محلی


موتورهای جستجوی جهانی مانند گوگل ،

بینگ

یا یاهو می توانند برای سایت ترافیک زیادی ایجاد کنند ، اما بسته به موقعیت شما ، موتورهای جستجوی محلی ممکن است معدن طلای واقعی باشند . یک موتور جستجوی محلی می تواند یک موتور جستجو برای منطقه ی خودتان باشد. به عنوان مثال ،

Baidu

یک گزینه عالی است، اگر در

بازار کشور چین

محصولتان را به فروش می رسانید.

دایرکتوری های محلی


علاوه بر موتورهای جستجوی محلی ، شما باید با دایرکتوری های محلی نیز شانس خود را امتحان کنید . ممکن است فکر کنید که هیچ کس لیست فهرست ها را نمی خواند اما این فکر کاملا درست نیست. به عنوان مثال ، صفحات زرد یکی از اولین مکان هایی هستند که مردم هنگام جستجو برای یک فروشنده محلی و برای یک محصول خاص نگاه می کنند.
اجرای

کمپین های تبلیغاتی هدفمند محلی


یکی از کارآمدترین راهها برای هدایت ترافیک محلی به سایت خود با کمک

کمپین های تبلیغاتی

محلی است . تبلیغات PPC و طبقه بندی ها دو گزینه ای هستند که بهترین عملکرد را دارند - حداقل برای اکثر مدیران وب .
چک کردن گاه به گاه کلمات کلیدی
گاهی اوقات بررسی حجم جستجوی فعلی کلمات کلیدی شما یک ایده خوب است، زیرا تغییرات در حجم جستجو بسیار معمول است . این طبیعی است که بعد از مدتی مردم " اتومبیل در ایران" را دیگر جستجو نکنند ، چون آنها شروع به استفاده از سایر عبارات جستجو کرده اند ولی سایت شما همچنان برای « اتومبیل در ایران» بهینه سازی شده است ، این اتلاف وقت است. همچنین ، نگاهی به کلیدواژه های مورد استفاده رقبا خود بیندازید ، این به شما این امکان را می دهد که بدانید کدام کلیدواژه ها کار می کنند و چه کدامشان کاری انجام نمی دهند.
از

رسانه های اجتماعی

استفاده کنید

رسانه های اجتماعی می توانند ترافیک بیشتری نسبت به موتورهای جستجو را به یک سایت هدایت کنند و برای جستجوی محلی هم این کار درست است . فیس بوک ، توییتر و دیگر سایتهای شبکه اجتماعی دارای پتانسیل فروش خوبی هستند ؛ زیرا شما می توانید کسب و کار خود را به صورت رایگان ارتقاء دهید و به افرادی که نیاز دارید دسترسی پیدا کنید . گروه های محلی در سایت های اجتماعی بسیار ارزشمند هستند، زیرا شرکت کنندگان در آنها عمدتا از منطقه مورد علاقه شما هستند .
نظر دیگر مشتریان را بپرسید
بررسی مشتریان و گواهی نامه ها ابزار تجاری کلاسیک هستند و مانند توصیه نامه ای برای کسب و کار شما عمل میکنند . با این حال ، تا آنجا که به SEO مربوط می شود ، آنها می توانند نقش زیادی داشته باشند . سایت های بازبینی و آنالیز وجود دارد که در آن شما می توانید چنین بررسی ها و توصیفاتی را دریافت کنید (یا از مشتریان خود بخواهید که این کار را انجام دهند) و این کار کسب و کار را به شما به سمت بهتری هدایت می کند . برخی از این سایت ها

Yelp

و

Merchant Circle

هستند اما احتمال دارد که سایت های بررسی منطقه ای یا ملی نیز وجود داشته باشد.
برای مکان های مختلف خود صفحات جداگانه ایجاد کنید
هنگامی که شما در چندین محل و مکان جغرافیایی کسب و کار دارید ، این باعث می شود که کار کمی مشکل تر باشد زیرا شما نمی توانید برای همه آنها سایت خود را بهینه سازی کنید - شما نمی توانید یک عبارت کلیدی مانند « اتومبیل در ایران ، لندن ، پاریس ، نیویورک » داشته باشید . در این مورد راه حل این است که صفحات جداگانه برای مکان های مختلف خود ایجاد کنید . اگر مکان های شما در سراسر جهان قرار دارد ، می توانید سایت های مختلف در حوزه های مختلف کشور خاص (یعنی uk.co برای GB، .de برای آلمان، و غیره) ایجاد کنید، اما این کار تنها زمانی معقول است که کسب و کار شما واقعا چند ملیتی باشد . در غیر این صورت فقط یک صفحه جداگانه برای هر یک از مکانها داشته باشید کافیست. ، اگر شما به بازار محلی متکی باشید این نکات ساده برای بهینه سازی سایتتان ضروری است . شاید شما قبلا برخی از آنها را انجام می دادید و می دانید که چه چیزی برای شما کار می کند و چه چیزی کار نمی کند . به هر حال ، اگر همه آنها را امتحان نکردید ، اکنون آنها را امتحان کنید و ببینید آیا این تاثیر مثبتی بر رتبه بندی شما (و کسب و کار شما) خواهد داشت یا خیر.
جهت

سئو و بهینه سازی سایت

کلیک کنید
جهت کسب مشاوره ی رایگان با ما تماس بگیرید
0936 113 1208
سایت پویا
داینامیک
پل مدیریت
Dynamic
طراحی سایت
web design
web
design
آموزش طراحی سایت
دانلود مقاله طراحی سایت