خانه
طراحی سایت
بهینه سازی سایت
تعرفه ها
مقاله ها
نمونه کارها
سفارش
درباره ی ما
تماس باما
09361131208
تماس با نگین کد
شرکت طراحی سایت شرکت طراحی وبسایت
سایت واکنشگرا شرکت طراحی وب سایت
سایت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
سایت نگین کد ارتباط با شرکت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
ارتباط با شرکت مشخصات تماس

نحوه دریافت ترافیک از وبلاگ Tumblr

خدمات نگین کد :
طراحی انواع سایت :
شرکتی
پزشکی
تفریحی
ریسپانسیو
تبلیغات
کاریابی
خبری
نیازمندی
ورزشی
تجاری
دانلود فیلم
آموزشی

تامبلر

Tumblr

:
وقتی که شما نیاز به ترافیک دارید Tumblr یک گزینه عالی است.با یک پروفایل خوب،با محتوای با کیفیت پست ایجاد کنید (و در صورت امکان، آن را به طور مرتب انجام دهید)، با سایر کاربران ارتباط برقرار کنید و این به شما کمک خواهد کرد که محبوب شوید. هنگامی که شما محبوب شدید،این امر قطعا شانس خود را برای دریافت ترافیک نه تنها به مشخصات

وبلاگ Tumblr

شما، بلکه به سایت شما نیز افزایش می دهد.

رسانه های اجتماعی زمان زیادی را از ما صرف می کنند، اما اگر شما بازده سرمایه گذاری خود را در آن ها میبینید، باید به دنبال رسانه های اجتماعی مناسب تر برای گسترش کسب و کار خود باشید. سایت های رسانه ی اجتماعی بسیار زیاد است اما بیشتر آها باعث اتلاف وقت ما میشوند , پس بهتر است به دنبال آن هایی باشید که به دردتان میخورد . پیدا کردن سایت های رسانه ی اجتماعی کار سختی نیست . به عنوان مثال، وبلاگ Tumblr ممکن است به اندازه

فیس بوک

یا

توییتر

بزرگ نباشد، اما این وبلاگ محبوب جزو سایت های شبکه های اجتماعی است، بنابراین ممکن است بخواهید آن را نیز بررسی کنید.
شما میتوانید انواع رسانه ها را ارسال کنید
انواع مختلفی از رسانه ها را برای شما ارسال می کند. این موارد عبارتند از: متن، عکس، نقل قول، لینک، صوتی و تصویری و بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که از همه آنها را استفاده کنید .البته اگر محتوای شما برای نوع خاصی از پست مناسب نباشد، خودتان را مجبور نکنید که این رسانه خاص را پست کنید - به عنوان مثال اگر محصولات شما بصری، تصویری و حتی عکس ها نباشند، ممکن است بیش از حد مورد استفاده قرار گیرد. شما می توانید چیزهایی را که به طور مستقیم به کسب و کار شما مرتبط است، ارسال کنید، اما شما همچنین می توانید چیزهای سرگرم کننده بیشتری ارسال کنید که مخاطبان عمومی درباره ی آن نظر میدهند.
یادداشت های ارسالی
یکی از چیزهای خاص در مورد Tumblr این است که از همه انواع رسانه ها، الگوهای رفتاری بسیار محبوب دارد .
اضافه کردن بسیاری از برچسب ها ی مرتبط
برچسب ها در وبلاگ Tumblr بسیار مهم هستند، زیرا این کانال اصلی است که از طریق آن کاربران شما را پیدا خواهند کرد. به همین دلیل است که امکان اضافه کردن تعداد زیادی برچسب (اما مرتبط) وجود دارد. به دنبال تغییرات و مترادف کلمات کلیدی مورد نظر خود باشید و همه آنها را وارد کنید. اما، بدون تردید، شما نباید تبدیل به یک اسپمر برچسب شوید !!!.
یک نمایه عالی ایجاد کنید
همانطور که در همه

رسانه های اجتماعی

است، نمایه شما کارت کسب و کار شما است. بنابراین، شما نمیتوانید یک پروفایل بهم ریخته داشته باشید. شما باید یک پروفایل عالی ایجاد کنید تا کاربران دیگر شما را دنبال کنند .
فعال و منظم باشید
اگر قبلا نمی دانستید که رسانه های اجتماعی روز به روز وقت می برند، اکنون خواهید دانست. شروع و نگهداری فعال و مداوم در وبلاگ Tumblr این است که خودتان فعال و وفادار باشید.هر روز یک پست گذاشتن بهتر از هر چند روز یکبار ده پست گذاشتن است . زیرا افرادی که شما را دنبال میکنند طبق قاعده عادت میکنند که بطور منظم پست هایتان را ببینند اما اگر بطور درهم و نامنظم پست ارسال کنید ممکن است بسیاری از پست هایتان را از دست بدهند.
تعامل با سایر کاربران
یک ترفند دیگر برای

محبوب شدن در Tumblr

، برقراری ارتباط با دیگر کاربران است. آنها را دنبال کنید ، نظرات خود را در مورد پست های خود و دیگران بیان کنید ، مسائل مربوط به خود را دوباره پست کنید . این ها همه کمک می کند تا تبدیل به یک ستاره Tumblr شوید که پست هایشان توسط بسیاری از کاربران خوانده می شود .
Reblog
هنگامی که یک پست خوب از شخصی پیدا می کنید، دریغ نکنید و آن را دوباره ارسال کنید.به این ترتیب شما مخاطبان خود را با مسائل جدید تغذیه می کنید، در عین حال نویسندگان اصلی نیز سپاسگزار خواهند بود و ممکن است برخی از پست های اصلی شما را در عوض دوباره پست کنند.
به کیفیت بیشتر از کمیت اهمیت بدهید
هنگامی که میگوییم فعال در ارسال و تعامل با سایر کاربران فعال باشید، این بدان معنا نیست که شما هرزنامه ارسال کنید . اگر چیزی برای ارسال پست ندارید , بهتر است که پست های کمتری ارسال کنید. بهتر است بعضی مطالب جذاب عمومی را برای خود جداگانه نهگدارید تا وقتی مطلبی برای ارسال نداشتید از آنها استفاده کنید .
محدوده ی کار
هیچ کس موضوعات شما را محدود نمی کند،اما برای دریافت بهترین نتایج، بهتر است انتخاب های خود را به موضوعاتی از یک طبقه محدود کنید. اگر شما نیاز به ترافیک مناسب داشته باشید ، وبلاگ Tumblr بسیار خوب است. بنابراین اگر شما چندین موضوع و دسته ی جداگانه داشته باشید، بهتر است پروفایل های جداگانه ای برای هر یک از آنها ایجاد کنید و همه ی آنها را در یک نمایه ترکیب نکنید.
شما می توانید درباره ی خود تبلیغ کنید، اما این کار را از روی حساب انجام دهید
Tumblr اجازه می دهد تا آگهی های خود را در پست هایتان قرار دهید . بنابراین شما می توانید خودتان، سایت خود یا محصولات خود را تبلیغ کنید، اما بهتر است این کار را یک بار در هفته انجام دهید.اگر آگهی شما چندان جالب و جذاب نیست ، بهتر است در برابر وسوسه برای ارسال آگهی مقاومت کنید چون کافیست شما یک بار این کار را انجام دهید , بسیاری از پیروان شما به سرعت از شما دور می شوند. وبلاگ Tumblr به اندازه ی فیسبوک تعداد زیادی کاربر ندارد، اما خوب است که رقابت شما اینقدر بزرگ نیست .اگر چیزهای خوبی برای ارسال دارید , شما ماندگار خواهید شد . حتی اگر وبلاگ Tumblr توسط بسیاری از مدیران وب انتخاب نشده نباشد، شاید برای شما شخصا به عنوان یک کار جذاب کار کند. در واقع این چیزی است که بیشتر اهمیت دارد : برای شما کار می کند، نه برای کل دنیا.
جهت

سئو و بهینه سازی سایت

کلیک کنید
جهت کسب مشاوره ی رایگان با ما تماس بگیرید
0936 113 1208
سایت پویا
داینامیک
پل مدیریت
Dynamic
طراحی سایت
web design
web
design
آموزش طراحی سایت
دانلود مقاله طراحی سایت