خانه
طراحی سایت
بهینه سازی سایت
تعرفه ها
مقاله ها
نمونه کارها
سفارش
درباره ی ما
تماس باما
09361131208
تماس با نگین کد
شرکت طراحی سایت شرکت طراحی وبسایت
سایت واکنشگرا شرکت طراحی وب سایت
سایت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
سایت نگین کد ارتباط با شرکت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
ارتباط با شرکت مشخصات تماس
معرفی با زبان برنامه نویسی جاوا
SEO
seo
2
2
PHP
PHP
4
4
5
5
design
design
7
7
8
8
9
9
10
10
JAVA :
برای سرمایه گذاری در پروژه های اقتصادی , بهترین زبان , زبان برنامه نویسی جاوا و .net مایکروسافت است که از بین این دو باز هم جاوا حرف اول را میزند و طبق آخرین اطلاعات بیش از 9 میلیون نفر در سراسر دنیا به این زبان برنامه نویسی میکنند که این خود نشان دهنده ی فضای مناسب برای این زبان و تعداد زیادی از برنامه های کاربردی و .. میباشد که به این زبان نوشته شده اند و همگی آنها نیاز به پشتیبانی , نگهداری و بروز رسانی دارن.
علاوه بر همه ی اینها , زبان برنامه نویسی سیستم عامل اندروید (android) برای موبایل جاوا میباشد. سیستم عامل اندروید که خود گشتردگی خوبی دارد برای تکامل و توسعه روز به روز نیاز به برنامه ها و ابزار های جدید دارد که همگی باید به زبان جاوا باشند. طبق آخرین آمار انجمن برنامه نویسان TIOBE زبان برنامه نویسی جاوا به احاظ کارایی و استفاده دارای بالترین رنکینگ در سرتا سر دنیاست یعنی رتبه ی اول را از آن خود کرده است .
جاوا یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی برای توسعه ی سمت سرور وب سایت های پویا و اپلیکیشن های تحت وب است . با توجه به قابلیت های زبان برنامه نویسی جاوا و فریم ورک های های توسعه دهندگان اپلیکیشن های تحت وب میتوانند سناریو های متنوعی را پیاده سازی کنند . از طرف دیگر زبان برنامه نویسی جاوا زبان اصلی برنامه نویسی برای اندروید است که این روز ها با در اختیار داشتن آمار یک میلیاردی به شمار میرود . اگر جاوا یاد بگیرید میتوانید درآمد بسیار خوبی را تجربه کنید.
جاوا شباهت هایی به سی پلاس پلاس دارد ولی قابلیت انتقال آن ساده تر از c++ است .همچنین مدیریت حافظه نیز توسط خود ماشین جاوا انجام میشود . طراحی این زبان به گونه ای است که دارای اطمینان بسیاری بوده و وابسته به سیستم عامل خاصی نیست . ودلیل این موضوع آن است که جاوا یک ماشین مجازی در سیتم شما راه می اندازد و برنامه ها را در آن ماشین مجازی اجرا میکند . این ماشین مجازی ((ماشین مجازی جاوا )) یا به اختصار jvm نامیده میشود. البته راه انداختن یک ماشین مجازی باعث دو مشکل میشود : هنگامی که نرم افزار شما در یک ماشین مجازی اجرا میشود سرعت کمتری خواهد داشتو همچنین شمانیاز دارید قبل از اجرای برنامه های جاوا یکبار سیستم مجازی جاوا را که حجم نسبتا بالایی دارد از اینترنت بارگذاری و یا از جای دیگر تهیه و نصب کنید ولی مزیت آن عدم وابستگی به سیستم عامل مقصد است .
جاوا یک زبان برنامه نویسی است که در ابتدا توسط شرکت Sun Microsoft ایجاد شده است و در سال 1995 به عنوان مولفه ی اصلی java platform منتشر شد .این زبان قسمت های بسیاری از گرامر خود را از c و c++ گرفته اما دارای مدل شئ گرایی ساده ای است و امکانات سطح پایین کمی دارد. کارربد جاوا در کامپایل به صورت بایت کد است که قابلیت اجرا روی تمامی ماشین های شبیه سازی جاوا را داشته باشد صرف نظر از معماری و خصوصیات آن کامپیوتر. اجرای اصلی کامپایلر های جاوا , ماشین سازی ماشین های پیاده سازی و کتابخانه های آن توسط این شرکت از سال 1995 منتشر شد. در 2007 may این شرکت نرم افزار رایگان این زبان را فراهم کرد . دیگران هم کاربرد های دیگری از این زبان را منتشر کردند مثل کامپایلر GNU برای جاوا .
این زبان که در ابتدا Gosling و در آخر جاوا نامیده شد قصد داشت یک ماشین مجازی و یک ماشینی به کار برد که شبیه c و c++ باشد. این شرکت نسخه س اول جاوا رادر 1995 تحت عنوان java 1.0 منتشر کرد .جستجو گر های اصلی وب به هم پیوستند تا بطور مطمئن java applet را بدون صفحات وب اجرا کنندو به این صورت جاوا خیلی زود معروف و محبوب شد. این زبان باید ساده , شئ گرا و مشهور و مطمئن و بدون خطا باشد. وابسته به معماری کامپیوتر نبوده و قابل انتقال باشد و با کارایی بالا اجرا شود و باید به صورت پویا و نخ کشی شده باشد.
دسته بندی کتاب ها
دسته بندی مقاله ها
آموزش طراحی سایت
دانلود مقاله طراحی سایت