خانه
طراحی سایت
بهینه سازی سایت
تعرفه ها
مقاله ها
نمونه کارها
سفارش
درباره ی ما
تماس باما
09361131208
تماس با نگین کد
شرکت طراحی سایت شرکت طراحی وبسایت
سایت واکنشگرا شرکت طراحی وب سایت
سایت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
سایت نگین کد ارتباط با شرکت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
ارتباط با شرکت مشخصات تماس

نحوه استفاده از SlideShare برای هدایت ترافیک

خدمات نگین کد :
طراحی انواع سایت :
شرکتی
پزشکی
تفریحی
ریسپانسیو
تبلیغات
کاریابی
خبری
نیازمندی
ورزشی
تجاری
دانلود فیلم
آموزشی

SlideShare

SlideShare ،

شبکه ی اشتراک گذاری رایگان

است که می تواند شما را برای رسیدن به ترافیک بیشتر ،

رتبه بندی بهتر با موتورهای جستجو

، و گسترش خبرنامه و ... یاری کند . برای اینکه بتوانید با آن کار کنید ، باید مقالات با کیفیت را آپلود کنید و آنها را فعالانه تبلیغ کنید . این مقاله به شما می گوید

چگونه از SlideShare اسفاده کنید .


وقتی میخواهیم ترافیک بیشتری را به یک سایت هدایت کنیم ، معمولا به دنبال راههای رایگان برای شروع این کار هستیم . با این حال ، ما اغلب از بهترین گزینه های رایگان استفاده نمی کنیم ، چون در مورد آنها اطلاعی نداریم . یک نمونه از این جایگزین بسیار عالی که بسیاری از بازاریابان به طور کامل از آن استفاده نمی کنند SlideShare است . این یک دست بزرگ است زیرا SlideShare واقعا می تواند ترافیک خوبی برای سایت شما به صورت رایگان به ارمغان بیاورد .

اسلایدشر چیست

و چگونه می توانید از آن استفاده کنید :

SlideShare یکی از بهترین سایت رسانه های اجتماعی است . با این حال ، بر خلاف توییتر و فیس بوک ، تنها پیام به اشتراک نمیگذارید و دستتان در اشتراک گذاری باز تر است و میتوانید سخنرانی های خود را به اشتراک گذارید . سخنرانیها و فیلم ها ابزار خوبی برای گسترش کسب و کار هستند و از جزو ابراز بصری اند.
چگونه می توان از SlideShare بیشتر استفاده کرد ؟
قوانین

محبوب شدن در SlideShare

دشوار نیست ، هر چند قطعا نیاز به تلاش زیادی از جانب شما دارد . اگر می خواهید در SlideShare فعالیت کنید در اینجا آنچه که باید و نباید انجام دهید را به شما میگوییم .
1- فقط موارد با کیفیت را آپلود کنید
مهم ترین قاعده برای موفقیت در SlideShare این است که ارائه های شما باید دارای بالاترین کیفیت باشد ( بدون استثنا ). این موضوع نه تنها به محتوا ، بلکه برای طراحی نیز اعمال می شود ، بنابراین اگر احساس میکنید که مهارت های لازم برای ایجاد یک ارائه ی خوب را ندارید ، بهتر است که دیگران را برای انجام این کار استخدام کنید تا از ارائه های با کیفیت پایین جلوگیری کنید.
در مورد محتوا، معمولا محبوب ترین سخنرانی ها آنهایی است که مطلب شگفت انگیزی دارد یا چیزی باورنکردنی است ویا مفید است و یا چیزی که با احساسات خوانندگان روبرو می شود. با این حال ، اگر ارائه شما در یکی از این سه گروه قرار گیرد ،این تضمینی برای محبوبیت نیست .
هنگامی که پیشنهاد خود را آماده می کنید ، ممکن است بخواهید آن را با اغراق کمی بیشتر بیان کنید . نیازی به اینکار نیست ، این یک رویکرد بسیار اشتباه است و می تواند نتیجه ی عکس دهد . سخنرانی های شما باید صادقانه و درست باشد - بیش از حد مخاطب را تحریک نکنید ، زیرا این کار فقط کاربران را نسبت به شما بی اعتماد می کند.
بهتر است مطالب و فرم های خود را با عنوان PDF به جای PPS ذخیره کنید ، زیرا از بسیاری از دستگاه PPS را شناسایی نمیکنند . PDF همیشه برای همه یکسان است.
2- یک عنوان انتخاب کنید و برای آن یک توضیح جالب بنویسید
کیفیت کلی ارائه شما بسیار مهم است، اما اگر عنوان و توضیحات خسته کننده باشند ، کاربران رغبت نمیکنند که لینک را باز کرده و تمام مطالب را ببینند . به همین دلیل است که شما نیاز به نوشتن یک عنوان به یاد ماندنی و آموزنده و یک توضیح جالب دارید که باعث می شود کاربران روی آن کلیک کنند . به منظور به حداکثر رساندن اثر سئو ، هر دو عنوان و توضیحات باید دارای کلمات کلیدی باشند ، اما نباید بیش از حد اینکار را انجام دهید زیرا تاثیر منفی دارد.
3- ساختار ساده خود را حفظ کنید و نظرات خود را کوتاه کنید
به خاطر داشته باشید ، این یک ارائه است، نه یک رمان . بنابراین شما فضای کافی برای سخنرانی و ارائه ی موارد پیچیده و یا توضیحات طولانی ندارید . ساختار ساده خود را دنبال کنید و نظرات خود را کوتاه کنید ( این دستور برای ارائه موفقیت آمیز است). علاوه بر این، از اندازه فونت بزرگ برای متن استفاده کنید و سعی نکنید بیش از 7 خط متن در هر اسلایدداشته باشید .
4- فراموش نکنید که نشانی اینترنتی سایت خود را وارد کنید
در SlideShare شما مجاز به

اضافه کردن URL به سایت

خود هستید. این فرصت را از دست ندهید! شما می توانید URL را در پایان نمایش ارائه کنید. پس , پس از اینکه کاربران آن را مشاهده کردند ، اگر آنها اطلاعات بیشتری را می خواهند ، می توانند آن را از سایت شما دریافت کنند.
5- کلمات کلیدی ادامه دار انتخاب کنید
SlideShare یک سایت رتبه بندی بسیار بالا است و برای کلمات کلیدی طولانی مناسب است. به این دلیل، شما باید برخی کلمات کلیدی ادامه دار را در توضیحات اضافه کنید ، یا حتی بهتر است در عنوان ارائه خود بیاورید . این امر برای رتبه بندی در گوگل معجزه می کند ، بنابراین خیلی دقیق فکر کنید که کدام کلمات کلیدی هستند که به هدف شما نزدیک تند، دقیقا فکر کنید و از آنها استفاده نمایید .
6-طرح طراحی خود را برجسته کنید
ما قبلا ذکر کردیم که ارائه شما باید با کیفیت عالی باشد . محتوا مهم است، اما زمانی که در یک پوشش جذاب بسته نشود ، کاربران به آن توجه زیادی نمی کنند . به همین دلیل است که شما نیاز دارید ارائه خود را بصورت بصری جذاب کنید . اسلاید شروع اگر جذاب باشد تاثیر بیشتری دارد چون اولین اسلاید توجه زیادی را به خود جلب می کند. با این حال ، مراقب باشید که این کار شما از حد اعتدال خارج نشود . ارائه شما باید نه تنها جذاب باشد ، بلکه باید شیک باشد . برای رسیدن به این هدف ، آن را با افکت های مختلف بارگیری نکنید ، زیرا این امر باعث می شود که پررنگ شود و یا برای بار گیری سنگین شود .
7-تبلیغ خود را ارتقا دهید
مهم نیست که چقدر مطالب شما عالی است، اگر آن را تبلیغ نکنید ، ممکن است ترافیک خوبی نداشته باشد . به همین دلیل است که باید هنگام ارسال پیشنهاد ، لینک خود را در فیس بوک، توییتر ، سایت اجتماعی، Pinterest و وبلاگ خود به اشتراک بگذارید تا در معرض دید قرار گیرد.
8- فالوور توییتر و هواداران فیس بوک بیشتری دریافت کنید
SlideShare عالی است زمانی که شما دنبال فالوور های توییتر یا دوستان فیس بوک هستید . اگر می خواهید رسانه های اجتماعی خود را پس از آن گسترش دهید ، مطالبتان را نه تنها به URL سایت خود بلکه به نمایه های اجتماعی خود پیوند دهید.
9- دریافت مشترکین ایمیل
به طور مشابه ، اگر می خواهید مشترکان بیشتری را به خبرنامه خود ببرید ، لینک آن را در ارائه خود ذکر کنید که مردم می بتوانند به آن بپیوندند.
10- ساخت نام و اعتبار
SlideShare یک راه عالی برای

تبلیغ نام تجاری

و شهرت خود است . البته، باید در آن فعال بوده و مرتبا نمایشات و مطالب خود را آپلود کنید .
11-ارتقاء به

LeadShare

را در نظر بگیرید :

اگر متوجه شدید که خدمات رایگان در SlideShare برای شما خوب کار می کنند و می خواهید ببینید که آیا می توانید در موارد بیشتری از سایت استفاده کنید ، ممکن است بخواهید از سرویس های پرداخت ، مثلا LeadShare استفاده کنید . این خدمات دیگر رایگان نیست . تنها مشکل این است که بسیار گران است اما برای مخاطبان مناسب آن ممکن است ارزش داشته باشد . SlideShare یک سایت عالی است که در آن شما می توانید مزایای بسیاری برای سایت و کسب و کار خود کسب کنید . درست است که این کار ساده نیست اما از آنجایی که رایگان است و ابزاری قوی و قدرتمند در سئو است ، آن را امتحان کنید و ببینید آیا سایت شما و کسب و کارتان از آن بهره مند خواهد شد ؟
جهت سفارش طراحی سایت داینامیک کلیک کنید
جهت کسب مشاوره ی رایگان با ما تماس بگیرید
0936 113 1208
سایت پویا
داینامیک
پل مدیریت
Dynamic
طراحی سایت
web design
web
design
آموزش طراحی سایت
دانلود مقاله طراحی سایت