خانه
طراحی سایت
بهینه سازی سایت
تعرفه ها
مقاله ها
نمونه کارها
سفارش
درباره ی ما
تماس باما
09361131208
تماس با نگین کد
شرکت طراحی سایت شرکت طراحی وبسایت
سایت واکنشگرا شرکت طراحی وب سایت
سایت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
سایت نگین کد ارتباط با شرکت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
ارتباط با شرکت مشخصات تماس

کسب درآمد از طریق وبسایت

خدمات نگین کد :
طراحی انواع سایت :
شرکتی
پزشکی
تفریحی
ریسپانسیو
تبلیغات
کاریابی
خبری
نیازمندی
ورزشی
تجاری
دانلود فیلم
آموزشی

از وب سایت خود پول بدست آورید

Make money from your website

برای میلیون ها نفر وب سایت ها منبع اصلی کسب درآمد هستند . با استفاده از راه های مختلف برای کسب درآمد از یک سایت ، میتوان است به عنوان یک استاد وب زندگی کرد . با این حال، این بدان معنا نیست که هر طراح وبی یک میلیونر است. اگر می دانید که چگونه از وب سایت خود کسب درآمد کنید اما خیلی ماهر نباشید، حداقل شانس این را دارید که در بدترین حالت ممکن است، شما قادر به پرداخت هزینه های میزبانی وب و هزینه های دیگر سایت را متقبل شوید .
در حال حاضر سودآورترین روشهای کسب درآمد از سایت , تبلیغات CPM، تبلیغات CPC، تبلیغات CPA، فروش مستقیم فضای تبلیغاتی و فروش کالاها / محصولات است. این روش ها در این مقاله شرح داده شده است.
تبلیغات CPM می تواند سنتی باشد
تبلیغات CPM (مخفف Cost Per Thousand) قدیمی ترین نوع کسب درآمد سایت است. شما آگهی ها را در سایت خود قرار می دهید و تبلیغ کنندگان براساس تعداد نمایش های منحصر به فرد و یا موقعیت صفحه ای که سایت شما دارد هزینه ای را پرداخت می کنند.
تبلیغات CPM ساده ترین راه کسب درآمد سایت است زیرا تقریبا هیچ تلاشی از سمت شما وجود ندارد ، اما آنها نیز محدودیت هایی دارند ، زیرا به عنوان یک قاعده (مگر اینکه شما دارای ترافیک بسیار بالایی باشید و مخاطبان شما به خوبی مورد هدف قرار گرفته باشند)، نرخ ها رد این سایت ها معمولا کم است . بعضی از شبکه های تبلیغاتی CPM با قیمت کمتر از $ .05 به ازای 1000 یونیت می پردازند، به این معنی که شما نیاز به میلیون ها نفر بازدید کننده دارید تا 100-200 دلار در ماه داشته باشید.
قیمت پنجره ها و تبلیغات لایه ای کمی بیشتر است .اما برای بسیاری از بازدید کنندگان آزاردهنده است و به همین دلیل است که بسیاری از مدیران وب مایل نیستند که پنجره ها و / یا تبلیغات لایه ای را در سایت هایشان قرار دهند.
برای تبلیغات CPM زمانی مبلغ بالا پرداخت می شود که سایت دارای ترافیک و رتبه و کیفیت بالایی باشد . اما ، بسیار سخت است که به این رتبه ها برسیم و از مزایای تبلیغات CPM با پرداخت خوب استفاده کنیم.
تبلیغات CPC یک راه سودآور برای کسب درآمد از یک سایت است
تبلیغات CPC (مخفف Cost Per Click) متفاوت از CPM است، زیرا در CPC زمانیکه بازدیدکنندگان تبلیغات را مشاهده میکنند پولی پرداخت نمیکنید و فقط زمانیکه روی آن کلیک شود هزینه میکیند . محبوب ترین شبکه های CPC, Google Adsense است و اگر شبکه های CPC ی دیگری وجود داشته باشد، درآمد شما از طریق Adsense بسیار بالاتر است. دلیل این امر آن است که Google Adsense دارای تبلیغات بسیار زیادی است و اگر سایت شما سودمند باشد، CPC می تواند بهترین راه کسب درآمد از سایت شما باشد. علاوه بر این، بر خلاف برخی از شبکه های آگهی های دیگر CPC، Google Adsense برای ناشران در سراسر جهان باز است.
معمولا تبلیغات CPC تبلیغات های متنی هستند و شما آنها را در بلوک ها منتشر می کنید . با این حال، تبلیغات intext وجود دارد، که در آن کلمه های کلیدی زیر خط دار است و زمانی که بازدید کننده موس را روی آن قرار می دهد، یک راهنمای ابزار با تبلیغات CPC ظاهر می شود. تبلیغات Intext کمتر جذاب است، اما به نظر می رسد که کاربران بیشتر متوجه آن می شوند (و بیشتر از همه - روی آنها کلیک کنند). Kontera یکی از محبوب ترین شبکه های تبلیغاتی intext CPC است. لیست شبکه های تبلیغاتی خوب CPC به اندازه ی لیست شبکه های تبلیغاتی CPM یا CPA نیست اما هنوز یک حق انتخاب وجود دارد.به عنوان مثال، Google Adsense، Yahoo! شبکه های ناشر (YPN)، BidVertiser، Chitika و Clicksor به طور کلی انتخاب می شوند اما از آنجا که بسیاری از شبکه های تبلیغاتی CPM نرخ های مناسبی برای کلیک روی تبلیغات CPM خود می پردازند، ممکن است بخواهید آنها را نیز امتحان کنید.
آگهی CPA می تواند شما را ثروتمند کند
در حال حاضر CPA (مخفف Cost Per Action) سودآورترین راه برای کسب درآمد از یک سایت در گروه سودآور ها است. CPA، همچنین به عنوان "برنامه های وابسته" شناخته می شود، هنگامی که بازدیدکنندگان شما یک عمل انجام می دهند، کمیسیون می پردازد. اغلب این اقدام مانند خرید است، اما میتواند چیزی دیگری نیز باشد - یعنی یک آزمایش رایگان یا ثبت نام برای سرویس تبلیغ کننده دانلود کنید.
برنامه های وابسته می توانند شما را ثروتمند کنند زیرا محصولات زیادی با هزینه کم در آن وجود دارد. برای برنامه های مرتبط با سلامت، مالی، مسافرت و غیره یک معدن طلای واقعی وجود دارد. با این حال، برنامه های وابسته به تلاش های زیادی از سمت شما نیاز دارند و هیچ تضمینی وجود ندارد که پیشنهادات شما برای ارتقاء به خوبی انجام شود و به شما پول دهد. گاهی ممکن است صدها شبکه تبلیغاتی CPM وجود داشته باشد، اما برای CPA هزاران نفر هستند. تقریبا غیرممکن است که تمام آنها را به صورت شخصی امتحان کنید . به همین دلیل ما می خواهیم برخی از بهترین ها را برای شروع توصیه کنیم. آمازون، eBay، ShareAsale، Commission Junction، Clickbank، Max Bounty، Azoogle، , Never Blue Ads، LinkShare، یا PepperJam تنها برخی از شبکه های بزرگ CPA هستند که ما می توانیم توصیه کنیم.
فروش مستقیم تبلیغات
اگر شما از نرخ شبکه های تبلیغاتی CPM راضی نیستید، یا CPC و CPA با سایت شما همخوانی ندارند، می توانید تلاش کنید تبلیغ کنندگان را پیدا کنید. OpenDS Ad Server و OIO Developer Platform Ad پلتفورم هایی از سایت هایی هستند که می توانید شانس خود را امتحان کنید. همچنین AdBrite به شما اجازه می دهد که فضای تبلیغاتی خود را داشته باشید. در حقیقت، تقریبا هر شبکه بزرگ به شما امکان می دهد ویجت خود را در سایت خود قرار دهید تا تبلیغکنندگان را به طور مستقیم برای تبلیغ در سایت خود دعوت کنید.
فروش متاع / کالا / خدمات
علاوه بر آگهی CPA، که در آن شما محصولات دیگر بازرگانان را می فروختید، می توانید با مارک تجاری خود کالاهای خود یا محصولات / خدمات خود را بفروشید . این تکنیک به طور عمده برای سایت های محبوب با مخاطبان وفادار کار می کند و تقریبا ساده ترین راه کسب درآمد از یک سایت است. شما می توانید سعی کنید متاع / کالا / خدمات را به عنوان یک سرویس تکمیلی به فروش برسانید و اگر ببینید که این روش کسب درآمد برای شما خوب کار می کند، می توانید کسب و کار را گسترش دهید. CafePress یکی از بهترین مکان هایی است که شما می توانید با آرم خود به فروش کالاها بپردازید .
روش های کسب درآمد که در اینجا شرح داده ایم را می توان باهم ترکیب کرد. شما می توانید تبلیغات CPM را با CPA یا CPC انجام دهید. همچنین می توانید چندین تبلیغ را از همان نوع (از قبیل CPM، CPC یا CPA) از شبکه های تبلیغاتی مختلف ترکیب کنید. یک نسخه جهانی در مورد بهترین راه کسب درآمد از یک سایت وجود ندارد. قانون اساسی این است که شما باید تلاش کنید و ببینید چه چیزی برای شما کار می کند. واقعیت این است که اگر تکنیک کسب درآمد داده شده برای شخص دیگری کار میکند، به این معنی نیست که برای شما کار خواهد کرد، بنابراین باید سعی کنید راه خودتان را پیدا کنید .
جهت سفارش طراحی سایت کلیک کنید
جهت کسب مشاوره ی رایگان با ما تماس بگیرید
0936 113 1208
سایت پویا
داینامیک
پل مدیریت
Dynamic
طراحی سایت
web design
web
design
آموزش طراحی سایت
دانلود مقاله طراحی سایت