خانه
طراحی سایت
بهینه سازی سایت
تعرفه ها
مقاله ها
نمونه کارها
سفارش
درباره ی ما
تماس باما
09361131208
تماس با نگین کد
شرکت طراحی سایت شرکت طراحی وبسایت
سایت واکنشگرا شرکت طراحی وب سایت
سایت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
سایت نگین کد ارتباط با شرکت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
ارتباط با شرکت مشخصات تماس

SEO ی رایگان به جای SEM پرداختنی

خدمات نگین کد :
طراحی انواع سایت :
شرکتی
پزشکی
تفریحی
ریسپانسیو
تبلیغات
کاریابی
خبری
نیازمندی
ورزشی
تجاری
دانلود فیلم
آموزشی
SEO ی رایگان به جای SEM پرداختنی

Free SEO vs Paid SEM

seo ی رایگان

و SEM که هزینه بر است , راه های اصلی برای دریافت ترافیک اند . هر یک از آنها نقاط قوت و ضعف خود را دارد . باید یاد بگیرید چه زمانی برای استفاده از

SEO

رایگان و چه زمانی برای پرداخت

SEM

مناسب تر است. راه های زیادی برای هدایت ترافیك به سایت وجود دارد ، اما دو تا از مهمترین آنها عبارتند از SEO (

Search Engine Optimization

) و SEM (

Search Engine Marketing

). در حالی که برخی از آنها شباهت زیادی به یکدیگر دارند , یعنی هر دو در اطراف کلمات کلیدی هستند اما اساسا متفاوت هستند . به منظور یادگیری نحوه استفاده از آنها بطور موفقیت آمیز ، در اینجا چند نکته در مورد اینکه چه زمانی بهترین زمان استفاده از SEO ی رایگان است و چه زمانی باید SEM انتخاب شود را ذکر میکنیم . با این حال ، قبل از اینکه حرکت کنیم ، لازم است ابتدا لیستی از جستجوگرهای رایگان و آنچه در دسته SEM هستند را بشناسیم .
SEO رایگان و SEM پرداختی چیست ؟
تعاریف متعددی از SEO و SEM وجود دارد . در بعضی موارد حتی به عنوان مترادف استفاده می شوند ، که دقیق نیستند زیرا بسیار متفاوت هستند و یا SEO به عنوان یک زیر شاخه از SEM گسترده تر است. برای جلوگیری از سردرگمی ، در اینجا توضیح میدهیم که SEO چیست . SEO شامل تمام ساختمان های لینک و فعالیت های بهینه سازی onpage است که هدف آن دستیابی به رتبه بندی خوب در جستجو های ارگانیک است ، در حالی که SEM هر چیز دیگری است که شما برای خدمات آن مبلغ پرداخت می کند ، مانند ترافیک PPC . شما ممکن است تصور کنید که لینک هایی که برای آنها پول دادید متعلق به SEM هستند . نه ، آنها کلاه سیاه است و نه به seo و نه به SEM تعلق ندارند .
زمان استفاده از SEO رایگان
Seo ی رایگان ممکن است شامل پرداخت پول نباشد اما این امر ارزان هم نیست . هنگامی که شما در نظر میگیرید که چه مقدار هزینه ای برای بهینه سازی بهینه سازی و ایجاد پیوند صرف می کنید ، دیگر آن را رایگان نمی بینید . زمان پول است و این فعالیت های رایگان جستجوگرها از شما زمان بسیار زیادی را هدر میدهند که خودتان می دانید چقدر می تواند گران قیمت باشد . با این حال ، مواردی وجود دارد که شما فقط نیاز به این روش دارید . این موارد عبارتند از:

کلمات کلیدی کمتر رقابتی

، به خصوص

کلمات کلیدی طولانی

. برای کلمات کلیدی کمتر رقابتی ، ممکن است شما سرمایه گذاری زیادی نکنید ، زیرا شما به زمان و تلاش زیادی برای کسب به رتبه بندی خوب در آنها نیاز ندارید . این به خصوص در مورد کلمات کلیدی طولانی صدق میکند . برای کلمات کلیدی طولانی مدت ممکن است حتی بدون هیچ فعالیت خاصی در SEO رتبه بندی خوبی صورت گیرد - کلمات کلیدی long-tail را چند بار در صفحه قرار دهید و بعید نیست که به نتایج خوبی در سئو برسید حتی بدون

backlinks

!!!
هنگامی که بودجه شما کم است میتوانید از مورد دوم استفاده کنید که در آن جستجوگرها بهتر هم کار میکنند . هنگامی که بودجه شما خیلی محدود است، ممکن است بتوانید برخی از کلیک های PPC ارزان را خریداری کنید ، اما اساسا 100 یا 200 کلیک ، به هیچ وجه تفاوت بزرگی ایجاد نخواهند کرد . در این مورد بهتر است وقت خود را صرف ppc کنید . ام این نکته را نیز در نظر بگیرید که حتی اگر بتوانید پول زیادی را در PPC خرج کنید ، ممکن است هرگز رتبه بندی عالی را به طور کامل بدست نیاورید .
زمان استفاده از SEM
دیر یا زود متوجه میشوید که Seo ی رایگان به تنهایی نتایجی را که میخواهید ارائه نمیدهد . این احساس پس از به روز رسانی های الگوریتم seo مانند به روز رسانی پاندا ،( بخصوص هنگامی که سایت های شما رتبه ی خوبی برای کلمات کلیدی خود دارند ، نتایج seo را از بین میبرند )، بسیار قوی است. در بعضی موارد ، تقریبا همه به PPC روی می آورند . با این حال، گاهی اوقات SEM یک جایگزین خوب است . به عنوان مثال، در موارد زیر بهتر عمل می کند:
1- برای کلمات کلیدی رقابتی :
انتخاب کلمات کلیدی رقابتی برای تسخیر محیط رقابتی سخت است. اگر شما در ذهن خود مدت زمان صرف شده برای سئوی رایگان را در نظر بگیرید متوجه میشوید که برای کلمات کلیدی رقابتی PPC بسیار ارزان تر از حالت ارگانیک است . البته اگر شما با Adwords و کلیک های $ 3-4 دلار شروع کنید، هزینه ها بسیار زیاد خواهد بود، اما اگر شما ابتدا کلمات کلیدی رقابتی در بعضی از گزینه های Adwords را امتحان کنید ، به احتمال زیاد به نتایجی بهتر برای کمتر هزینه کردن میرسید .
2- هنگامی که شما نیاز به

ترافیک زیاد در مدت زمان کم

دارید:

در SEO ی رایگان زمان زیادی طول میکشد تا بتوانید اثرات مثبت آن را ببینید . اگر در معرض محدودیت زمانی هستید به عنوان مثال ، اگر شما میخواهید کالاهای فصلی را به فروش برسانید و کلمات کلیدی شما خیلی رقابتی هستند ، ممکن است به خوبی ارزیابی کنید که چه کلماتی را انتخاب کنید اما مدت زمان زیادی برای دیده شدن آن صرف خواهید کرد و ممکن است زمان مناسب برای فروش را از دست بدهید و برای سال آینده به دردتان بخورد !!! بنابراین اساسا در این مورد ، PPC تنها جایگزین شماست.
3- برای قرار گرفتن بهتر در معرض دید :
اگر می خواهید از sem استفاده کنید ، باید یک لیست از موارد پرداختنی را در نظر بگیرید . لیست های پرداخت شده برای یک کلیدواژه معین در بالاترین سطوح نمایش داده می شوند ، بنابراین شما در معرض دید بیشتر قرار می گیرید .
4- برای پیدا کردن کلمات کلیدی که به خوبی تبدیل می شوند :
SEM پرداختی یک منبع عالی ایده ی کلمات کلیدی برای seo ی رایگان است. پس از اینکه یک کمپین راه اندازی کردید ، متوجه خواهید شد که برخی از کلمات کلیدی رقابتی که شما فکر می کنید عالی هستند ، اگر شما برای آنها در گوگل رتبه خوبی داشته باشید هم ممکن است عالی نباشند . کاری که می توانید انجام دهید این است که چند دلار برای یک کمپین PPC صرف کنید و ببینید آیا این کلیدواژه به خوبی تغییر می کند یا خیر . اگر این روش برای شما کار کند ، پس تلاش های SEO ی رایگان و بودجه PPC خود را برای آن افزایش دهید.
SEO ی رایگان و SEM پرداختی , به شدت مکمل یکدیگر . هر کدام از آنها نقاط قوت و ضعف خود را دارند و برای کسب بهترین نتایج ، برنده کسی است که از هر دو استفاده کند. شما فقط نیاز به آزمایش کمی دارید تا ترکیب مناسب خود را پیدا کنید و نظارت مستمر بر روی اثرات آن انجام دهید ، اما هنگامی که فرمول کامل را پیدا کردید ، باور نخواهید داشت که چه میزان ترافیک برای سایتتان بدست می آید .
جهت سفارش طراحی سایت داینامیک کلیک کنید
جهت کسب مشاوره ی رایگان با ما تماس بگیرید
0936 113 1208
سایت پویا
داینامیک
پل مدیریت
Dynamic
طراحی سایت
web design
web
design
آموزش طراحی سایت
دانلود مقاله طراحی سایت