خانه
طراحی سایت
بهینه سازی سایت
تعرفه ها
مقاله ها
نمونه کارها
سفارش
درباره ی ما
تماس باما
09361131208
تماس با نگین کد
شرکت طراحی سایت شرکت طراحی وبسایت
سایت واکنشگرا شرکت طراحی وب سایت
سایت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
سایت نگین کد ارتباط با شرکت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
ارتباط با شرکت مشخصات تماس

35 نکته درباره ی سئو و بهینه سازی

خدمات نگین کد :
طراحی انواع سایت :
شرکتی
پزشکی
تفریحی
ریسپانسیو
تبلیغات
کاریابی
خبری
نیازمندی
ورزشی
تجاری
دانلود فیلم
آموزشی

سئو و بهینه سازی سایت

SEO site

در حالی که ایجاد لینک و تحقیق در زمینه کلمات کلیدی حیاتی است، بسیاری از مواردی که باعث ایجاد یا شکست یک جستجوگر اینترنتی می شوند وجود دارد. این مقاله 35 درس ارزشمند را که در دهه اول در SEO شناخته شد، به اشتراک می گذارد.
1- هیچ ضمانتی وجود ندارد
اولین چیزی که باید بدانید که قطعا یکی از مهمترین نکات است این است که در جستجوگرها، مانند بسیاری از زمینه های دیگر، هیچ تضمینی وجود ندارد. مهم نیست چه معجزاتی انجام می دهید ، شما نمی توانید موقعیت های بالا را تضمین کنید، مخصوصا در طول زمان طولانی . دلایل آن پیچیده است - مانند تغییر الگوریتم ها، حمله های رقبا، یا اینکه به سادگی محتوای شما قدیمی می شود . اما عواقب آن همیشه یکسان است - شما هرگز نمیتوانید رتبه بندی خود را تضمین کنید.
2-برای دستیابی به نتیجه باید صبور باشید
دومین و مهم ترین درس این است که SEO به طور قطع یک طرح غنی و سریع نیست. به منظور مشاهده نتایج، علاوه بر داشتن مهارت ، شما نیاز به کار سخت و صبر (و همچنین زمان زیادی) دارید و در عین حال ممکن است هرگز نتیجه نگیرید.
3- مشتریان سمی
این امر نه تنها در SEO، بلکه در هرکاری شما می توانید مشتریان سمی را پیدا کنید ، در جستجوگرها با طبیعت غیر قابل پیش بینی خود، چنین مشتریانی یک کابوس بزرگ هستند. مشتریانی که با خاصیت جستجوگرها آشنا نیستند و کسانی را که چیزهای غیرممکنی مانند رتبه بندی تضمین شده را می خواهند، سمی هستند .
4-

بک لینک


لینک های برگشتی ممکن است ستون فقرات موفقیت SEO باشد و شما ممکن است بخواهید ساختمان backlink را با عجله بخواهید، اما این کمک نمی کند. همانطور که اشاره شد، شما نیاز به مقدار زیادی صبر و زمان دارید. این برای لینک ها نیز کاربرد دارد. شما آنها را با حوصله میسازید ، بهتر با سرعت ثابت این کار را انجام دهید و نه با عجله در طول آخر هفته.
5- یک

Backlink

کپی ارزش بیش از 100 ها لینک خالی را دارد .

این یکی دیگر از درس های ارزشمند است: یک لینک پشتیبان با کیفیت از یک سایت معتبر، مرتبط و رتبه بالا، بیش از صدها لینک خالی ارزش دارد.
6- شما نمیتوانید رتبه بندی خوبی برای یک محصول یا خدماتی که خوب نیست دریافت کنید.
سئو جادوگری نیست و حتی با

تکنیک های black hat

(که برای اطمینان باید اجتناب شود)، شما نمی توانید یک محصول یا سرویس را که خوب نیست ، به بالا هل دهید. حتی اگر شما موفق به دریافت ترافیک شوید ، میتوانید تبلیغات منفی کاربران خشمگین را نسبت به خود در اینترنت تصور کنید.
7- محتوا کینگ است
این همه وقت این مطلب تکرار شده است ، چون مطلب درستی است. اگر محتوایی خوب نداشته باشید ، فقط وقت و پول خود را هدر می دهید.
8-

متا تگ

ها صدمه نمی بینند

در سالهای اولیه ی کار سئو برچسب های متا بسیار مهمتر از امروز بودند . با این حال، هنوز کاملا حذف نشده اند، به ویژه برچسب < title >، بنابراین شما می توانید آنها را مرتبط با موضوع خود پر کنید .
9- کلمات کلیدی میتواند باعث می موفقیت و یا شکست شود .
سئو در یک دهه تغییری نکرد - همه چیز در مورد کلمات کلیدی و یا دقیق تر بگوییم در مورد کلمات کلیدی اشتباه , درست است. به همین دلیل است که کلمات کلیدی بسیار مهم هستند. اگر شما آن را اشتباه انجام دهید، تمام تلاش های بعدی شما محکوم به شکست میشود. شما نیاز به شناسایی کلمات کلیدی مناسب دارید و آنها را بهینه سازی کنید .
10- همه چیز در SEO در مورد ابزار است .
همه چیز در SEO در مورد ابزار است - بدون آنها شما کاری نمیتوانید کنید . اگر ابزارهای مناسب نداشته باشید، بازخورد اشتباه دریافت می کنید و این کار را دشوار میکند.
11- سایتهای موضوعی قهرمان هستند .
این دوره از زمان روزهایی است که شما می توانید سایت یک صفحه 20 صفحه ای را پر کنید و چندین میلیون در ماه از آن استفاده کنید ، اما سایت های جغرافیایی هنوز خیلی بهتر از سایت های مورد علاقه هستند. بنابراین، اگر شما 10 موضوع متفاوت را می خواهید پوشش دهید، 10 سایت جداگانه را به جای پرتاب همه مطالب در یک سایت تک شروع کنید.
12- سریع باشید .
SEO خیلی پویا است . شما باید سریع باشید وگرنه عقب خواهید ماند به خصوص هنگامی که تغییرات عمده ای الگوریتم گوگل انجام می شود . اگر شما به سرعت عمل نکنید، می بینید که رتبه بندی شما در یک لحظه افت می کند.
13- شما نمیتوانید تنها به seo تکیه کنید .
SEO برای هدایت ترافیک به سایت بسیار قدرتمند است، اما شما نمی توانید به تنهایی به آن تکیه کنید . به PPC،

تبلیغات اجتماعی

، و ... نیز نیاز دارید. این ترکیبی است که می تواند به شما در دستیابی به موفقیت واقعی کمک کند و از سایت شما بیشترین پول یا بازده کسب کند .
14- دامنه های قدیمی و کلمات کلیدی در آنها نمی تواند به تنهایی از سایتتان محافظت کند .
نام دامنه قدیمی با کلمات کلیدی در آنها در URL کمک می کند، اما آنها نمی توانند زمانی که شما محتوای خوب و لینک های با کیفیت ندارید شما را نجات دهند.
15- نظارت بر عملکرد خود
هنگامی که شما نمی دانید که چگونه کار میکنید و چه کارهایی انجام می دهید، همه چیز شما یک شات در تاریکی است. به همین دلیل است که همیشه نیاز به نظارت بر عملکرد خود، اندازه گیری نتایج و خلاص شدن از سایت ها / پروژه ها / کلمات کلیدی است که بازخورد کمی دارند دارید .
16- بیکار نباشید
میزان جست و جو به طور مستقیم به SEO بستگی ندارد ، اما اگر کاربران در مدت زمان کوتاهی سایتتان را ترک کردند ، این علامت آن است که آنها چیزی را که می خواهند در سایت شما پیدا نمی کنند و این کار تاثیر نامطلوبی در رتبه بندی شما دارد . بنا بر این مدام در حال ارتقای سطح کار خود و بهبود سایتتان باشید .
17- کلمات کلیدی طولانی تر
کلمات کلیدی ای که بلند هستند شیرین اند زیرا رقابت قابل ملاحظه ای برای آنها وجود ندارد و رسیدن به رتبه ی بالا در آن ها آسان تر است. شاید ترافیک زیادی نداشته باشند، اما از لحاظ ROI , آنها کلمات کلیدی محبوبی را در خود پوشش میدهند که خیلی سخت است که به تنهایی رتبه خوبی داشته باشند.
18- از Black Hat (به اصطلاح کلاه سیاه !!!) باید اجتناب شود
گوگل خیلی باهوش است و همه چرخه های ارزان قیمت که به فروش می رسند را زیر نظر دارد .
19- گوگل , تنها موتور جستجوی نیست
گوگل ممکن است سهم زیادی را داشته باشد اما برخی از موتورهای جستجو مانند

Bing

یا Baidu می تواند ترافیک خوبی داشته باشد. موتورهای جستجو ی دیگر کمتر رقابتی هستند و شما می توانید رتبه خوبی را با آنها بدست آورید.
20-

تاکتیک های SEO

ی خود را متنوع کنید

کلمات کلیدی در مکان های استراتژیک و لینک های با کیفیت ، مرکز جستجوگرها هستند . اما تاکتیک های بسیاری نیز وجود دارد. حتی اگر نتایج خوبی را از تاکتیک های فعلی SEO خود ببینید، همیشه سعی می کنید تا متنوع کار کنید . به عنوان مثال، ممکن است بخواهید تبلیغ اجتماعی را به تلاش های خود اضافه کنید.
21- افت سرعت بازنده
این یکی راه سختی است . بله، موفقیت در جستجوگرها نیازمند زمان و صبر است، اما زمانی که از ابتدا مشخص است که چیزی کار نمی کند و تلاش برای آن بیهوده است ، بهترین کاری که می توانید انجام دهید ، افت سرعت است. یعنی سرعت افت خود را کاهش دهید و نگذارید به یکباره ساییتان افت پیدا کند . این امر در مورد پروژه ها و مشتریان نیز صادق است. به نظر نمی رسد که بخواهیم سالها به چیزهایی بپردازیم که ممکن است کار نکنند . در این مورد هرچه بیشتر صبر کنید، بیشتر از دست می دهید، بنابراین یک پروژه بازنده را از خواهید برد.
22- هاست خوب دریافت کنید
این نکته ی بسیار بسیار بسیار بسیار مهمی است. میزبانی و خدمات هاست امروزه ارزان است، بنابراین با ارائه دهندگان غیرقابل اعتماد امکان پذیر نیست. هنگامی که میزبان شما غالبا بی کیفیت است، رباتها نمیتوانند سایت شما را بیابند و بدتر از آن، هنگامی که کاربران بر روی سرچ خود در جستجو کلیک کنند، دیده نمیشوید. در نتیجه ، زیان های مالی و بازخورد کی خواهید داشت .
23- رول و کیفیت کار مهم تر از رتبه ی خوب است
رتبه بندی خوب ممکن است اعتماد به نفس شما را افزایش دهد اما اگر از تبدیل خوبی برخوردار نیستید و یک ROI خوشایند ندارید این امر آنچنان به حساب نمی آید.
24-تا زمانی که زندگی می کنید در حال یادگیری هستید
این موضوع در بسیاری از زمینه های زندگی وجود دارد ، اما در مورد SEO که در آن همه چیز خیلی سریع تغییر می کند خیلی اهمیت دارد . اگر میخواهید شناور بمانید، باید همیشه روشهای جدید و یا بهتر برای جایگزینی امور قدیمی را بیاموزید.
25-یادگیری بازاریابی، طراحی و توسعه وب
SEO بسیار قدرتمند است، اما هنگامی که شما از آن در ارتباط با بازاریابی، طراحی وب و توسعه وب استفاده می کنید، این به شما کمک می کند تصویر ذهنی بزرگی داشته باشید . هیچ کس نمی گوید که شما باید یک معامله گر، طراح یا توسعه دهنده معروف دنیا باشید، اما لازم است که حداقل یک درک اولیه از این سه حوزه داشته باشید.
26-seo یک بازی تیمی است
شما باید با نویسندگان، طراحان، توسعه دهندگان، مدیران محصول و ... کار کنید. می توانید تمام این موارد را به تنهایی نیز انجام دهید ، اما زمان زیادی را باید صرف کنید تا بتوانید حرفه ای را یاد بگیرید .
27- Redirects و 404 کد را فراموش نکنید
تغییر مسیرها و

خطاهای 404

اغلب فراموش می شوند، اما اگر مورد سوء استفاده قرار بگیرند ، می توانند به شما آسیب بزنند. زمانی را برای چک کردن آن تغییر مسیرها و خطای ی404 باید صرف کنید .
28- عاقلانه فکر کنید
شما باید بهترین ها را یاد بگیرید و انجام دهید ، اما این به این معنا نیست که شما بطور کورکورانه از SEO ی گوگل استفاده کنید. حتی اگر آنها سعی نکنند شما را گمراه کنند (چون متاسفانه بعضی از سئو کار های معروف اینکار را میکنند ). این واقعیت وجود دارد که چیزی که برای آنها کار می کند، به این معنا نیست که برای شما نیز کار خواهد کرد. بنابراین قبل از انجام کارهای مهم ، شرایط خود را در نظر بگیرید.
29- رقیب تو معلم توست
رقبای شما یکی از بهترین معلمان هستند. فقط آنچه را که انجام می دهند تجزیه و تحلیل کنید و یاد بگیرید .
30-با اعداد و ارقام روبرو نشوید
وقتی می گوییم همه چیز را نظارت و اندازه گیری کنید ، این بدان معنا نیست که شما باید از معیارهای خود فراتر بروید. اعداد تنها شما را هدایت می کنند و رتبه صفحه یا رتبه بندی های دیگر شما تنها اعداد است . اگر PR شما خوب است،خیلی خوب است، اما اگر خوب نیست نباید خود کشی کنید !!! . ROI مهمتر از PR است، بنابراین اگر ROI شما هنوز خوب باشد، همه چیز خوب است.
31-شما نمیتوانید تاکتیکهای SEO را برای انواع مختلف سایتها استفاده کنید
یک سایت تجارت الکترونیک بسیار متفاوت از یک سایت مجله و از یک سایت شرکتی است. شما باید همه این تفاوت ها را حساب کنید و از استراتژی های مختلف SEO استفاده کنید.
32- همه می توانند در وب بزرگ باشند
حتی اگر شما یک شرکت کوچک هستید، هنوز هم می توانید رتبه بندی ای بهتر از افراد بزرگ را دریافت کنید. شما به بودجه ندارید تا آنها را بالاتر ببرید - محتوای خوب و مهارت های SEO بسیار خیلی به شما کمک خواهد کرد .
33- رتبه بندی شما هرگز نمی تواند بیش از حد خوب باشد
مهم نیست که رتبه بندی های شما چقدر خوب است، همیشه برای بهبود جایی وجود دارد. به عنوان مثال، اگر شما برای یک کلمه کلیدی مناسب رتبه ی خوبی دارید ، می توانید سعی کنید برای برخی از کلیدواژه های مرتبط که در حال حاضر بسیار خوب نیستند ، تلاش کنید.
34- برده نشوید
کار SEO بسیار اعتیاد آور است، به خصوص هنگامی که نتایج خوبی ببینید. با این حال، هنگامی که شما تبدیل به یک برده و وابسته برای کار شوید ، این خوب نیست. شما باید زندگی کنید و زمانی کار را متوقف و استراحت کنید . این نه تنها برای سلامت شما مفید است، بلکه باعث می شود که شما کارآیی بیشتری داشته باشید، بنابراین همیشه برنامه های روزانه را از کامپیوتر دور کنید.
35- همیشه تگ ها ی < alt > را پر کنید
برچسب ها ی < alt > گاهی نادیده گرفته می شوند و خالی می مانند ، اما آنها نیز به ویژه برای سایت هایی با تصاویر، مانند سایت های تجارت الکترونیک یا گالری های تصویر، شمارش می شوند. اگر رقبا شما علامت < alt > خود را خالی انداختند و شما آنها را با دقت پر کرده اید، این به شما یک مزیت عظیم می دهد.
جهت سفارش طراحی سایت کلیک کنید
جهت کسب مشاوره ی رایگان با ما تماس بگیرید
0936 113 1208
سایت پویا
داینامیک
پل مدیریت
Dynamic
طراحی سایت
web design
web
design
آموزش طراحی سایت
دانلود مقاله طراحی سایت