خانه
طراحی سایت
بهینه سازی سایت
تعرفه ها
مقاله ها
نمونه کارها
سفارش
درباره ی ما
تماس باما
09361131208
تماس با نگین کد
شرکت طراحی سایت شرکت طراحی وبسایت
سایت واکنشگرا شرکت طراحی وب سایت
سایت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
سایت نگین کد ارتباط با شرکت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
ارتباط با شرکت مشخصات تماس
طراحی سایت استاتیک
خدمات نگین کد :
طراحی سایت فروشگاهی
طراحی وب سایت شرکتی
طراحی وب سایت پزشکی
طراحی سایت تفریحی
طراحی سایت ریسپانسیو
طراحی سایت تبلیغات
طراحی سایت کاریابی
طراحی سایت خبری
طراحی سایت نیازمندی
طراحی وب سایت ورزشی
طراحی سایت تجاری
طراحی وب سایت دانلود فیلم
طراحی سایت آموزشی
طراحی وب استاتیک :
Static web design
طراحی سایت استاتیک چیست؟
سایت استاتیک به سایتی گفته میشود که صاحب سایت نمیتواند خودش محتوای داخل سایت را تغییر دهد.
سایت استاتیک برای کسانی مناسب است که مدام نیاز به تغییر محتوا و مطالب داخل سایت ندارند و میخواهند فقط یک سایت برای معرفی کسب و کار خود داشته باشند.
یک صفحه وب استاتیک (گاهی اوقات به عنوان یک صفحه تخت / صفحه ثابت) نامیده می شود , یک صفحه وب است که به طور دقیق با عنوان ذخیره شده به کاربر تحویل داده می شود، در مقایسه با صفحات وب پویا که توسط یک برنامه وب تولید می شوند. در نتیجه، یک سایت استاتیک اطلاعات مشابه را برای همه کاربران نمایش می دهد.
صفحات وب استاتیک اغلب اسناد HTML هستند که به عنوان فایل در سیستم ذخیره می شوند و توسط HTTP از طریق وب سرور قابل دسترسی می باشند (با این حال URL هایی که با ".html" پایان می دهند، همیشه ثابت نیستند). صفحات وب استاتیک مناسب برای محتویاتی هستند که هرگز یا به ندرت نیاز به به روز رسانی دارند، هرچند ژنراتورهای سایت استاتیک مدرن در حال تغییر هستند , نگهداری تعداد زیادی از صفحات استاتیک به عنوان فایل بدون ابزار خودکار، می تواند غیر عملی باشد.
مزایای یک وب سایت ایستا :
* ارائه امنیت بهتر در وب سایت های پویا .
* هزینه ی طراحی سایت استاتیک نسبت به سایت پویا کمتر است.
* به میزبانی وب ساده ای نیاز دارد و سایت های استاتیک به طور کلی نیازی به پایگاه داده ای ندارند که محتوای آنها را ذخیره کند و می تواند با کابل محلی شما که اغلب حدود 5 مگابایت فضا را برای کاربران میزبانی می کند میزبانی می شود.
* سایت های استاتیک از انواع اساسی ترین وب سایت ها هستند و برای ایجاد آسان تر هستند
* بر خلاف وب سایت های دینامیک، آنها نیازی به برنامه نویسی وب یا طراحی پایگاه داده ندارند. * ممکن است سایت خود را با ابزار WYSIWYG بسازید. بسیاری از بسته های نرم افزاری کم هزینه وجود دارد که به شما اجازه می دهد وبسایتی را به صورت بصری، بدون اطلاع زیادی از HTML داشته باشید
* عملکرد بهتر برای کاربران نهایی در مقایسه با وب سایت های پویا.
* کمتر یا بدون وابستگی به سیستم هایی مانند پایگاه های داده یا سرورهای کاربردی دیگر.
معایب یک وب سایت ایستا :
* قابلیت پویا باید به طور جداگانه اضافه شود.
* مشکل احتمالی در به روز رسانی حتی با یک خطای جزئی درون کد میتواند طرح یا عملکرد صفحه وب را مختل کند.
* افزایش هزینه برای توسعه دهندگان وب جهت اعمال تغییرات.
* بهینه سازی موتور جستجو - و یا SEO - برای وب سایت هایی با محتوای استاتیک نسبت به یک سایت مشابه که محتوای آن به طور مرتب به روزرسانی شده است، به نفع وب سایت ها نیست و به روز رسانی مداوم سایت در سئو ی سایت تاثیر فوق العاده ای دارد.
یکی از مهمترین تصمیمات قبل از ایجاد یک وبسایت برای شما این است که تعیین کنید به یک وب سایت ایستا نیاز دارید یا یک سیستم مدیریت محتوا که به عنوان CMS شناخته می شود . مزایایی برای هر دو وجود دارد، اما مسئله , تعیین نیازهای شما است.
سایت های ثابت یا استاتیک معمولا سایت های نوع بروشور هستند که در اغلب موارد یا در همه جا ی آن نیازی به تغییر محتوا نیست و تعداد صفحات معمولا کم است. به روز رسانی می تواند انجام شود، اما معمولا باید توسط یک توسعه دهنده وب یا فردی دارای دانش اولیه از نحوه استفاده از HTML و ftp انجام شود.
یک سایت استاتیک می تواند به سادگی ایجاد چند صفحات HTML و انتشار آنها به یک سرور وب ایجاد شود. از آنجا که صفحات وب استاتیک دارای کد ثابت هستند، محتوای هر صفحه تغییر نمی کند مگر آنکه به صورت دستی توسط مدیر وب به روز شود. این کار به خوبی برای وب سایت های کوچک کار می کند، اما می تواند کار سایت های بزرگ را که دارای صدها یا هزاران صفحه برای نگهداری هستند دشوار کند. بنابراین، وب سایت های بزرگتر معمولا از صفحات داینامیک استفاده می کنند که می توانند به سادگی با اصلاح یک رکورد پایگاه داده به روز شوند.
سایت های استاتیک که حاوی بسیاری از صفحات هستند اغلب با استفاده از قالب ها طراحی می شوند. این باعث می شود چندین صفحه را در یک بار به روزرسانی کنید و همچنین به ارائه یک طرح پایدار در سراسر سایت کمک می کند.
در سایت استاتیک هم میتوان از طراحی های چند رسانه ای دقیق و حتی فیلم ها استفاده کرد. با این حال،در هر بار که بازدید کننده ی آن صفحه , از صفحه دیدن کند با همان متن، طراحی چند رسانه ای و یا ویدئو روبرو میشود تا زمانی که شما کد منبع آن صفحه را تغییر دهید. در واقع یک وبسایت استاتیک فقط یک فروشنده ساده اطلاعات است و طراحان اغلب از ترکیبی از متن و تصاویر، که توسط تگ های HTML کنترل می شوند، استفاده می کنند تا چیزی شبیه یک صفحه روزنامه را ارائه دهند .
راه دیگری برای درک صفحات وب استاتیک این است که آنها را با صفحات وب پویا مقایسه کنید. وبسایت پویا دارای کنترل ها و اشکال مختلف است که عمیقا کد نویسی شده است، به طوری که صفحه نمایش متفاوت به کاربران مختلف و یا در شرایط مختلف ارائه میدهد . به عنوان مثال، یک صفحه وب پویا ممکن است به یک پایگاه داده دسترسی پیدا کند تا اطلاعات مربوط به شناسایی و تاریخچه کاربر و یا نمایش موارد سفارشی مانند نام کاربری یا تنظیمات جمع آوری شده خود را مشاهده کند. در مقابل، یک صفحه وب استاتیک این نوع سفارشی را ارائه نمی دهد.
وب سایت های استاتیک عمدتا بر روی نمایش اطلاعات دائمی تمرکز می کنند .این نوع وب قادر به پشتیبانی از برنامه های وب به عنوان مدیران پایگاه داده هوشمند، انجمن ها، مشاوره در خط، ایمیل های هوشمند نیست ...
این نوع طراحی وب یک گزینه معمول برای آن وب سایت هایی است که فقط توصیفی از شرکت خود را ارائه می دهند، مانند اینکه ما، ما کجا هستیم، خدمات ما چیست و ... . و برای شرکت هایی مناسب است که هیچ گونه تعهدی از وب سایت خود را نمی خواهند و برای کسانی که فقط می خواهند به مشتریان خود در مورد محصولات خود و در مورد مشخصات شرکت اطلاع دهند ایده آل است .
یک وب سایت استاتیک بدون هیچ نوع خاص برنامه نویسی (php، asp) ایجاد می شود.ضرر و زیان وب سایت های ایستا بر روی به روز رسانی سخت و همچنین از دست دادن ابزار قدرتمند پشتیبانی شده با پایگاه داده ها، مانند ایجاد ثبت های تاریخی مشتریان، سفارشات آنلاین است.
جهت کسب مشاوره ی رایگان با ما تماس بگیرید
0936 113 1208
Static
سایت استاتیک
پنل محتوا
استاتیک
طراحی سایت
web design
web
design
آموزش طراحی سایت
دانلود مقاله طراحی سایت