خانه
طراحی سایت
بهینه سازی سایت
تعرفه ها
مقاله ها
نمونه کارها
سفارش
درباره ی ما
تماس باما
09361131208
تماس با نگین کد
شرکت طراحی سایت شرکت طراحی وبسایت
سایت واکنشگرا شرکت طراحی وب سایت
سایت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
سایت نگین کد ارتباط با شرکت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
ارتباط با شرکت مشخصات تماس

آپدیت الگوریتم پاندا در گوگل

خدمات نگین کد :
طراحی انواع سایت :
شرکتی
پزشکی
تفریحی
ریسپانسیو
تبلیغات
کاریابی
خبری
نیازمندی
ورزشی
تجاری
دانلود فیلم
آموزشی

بروز رسانی پاندا ی گوگل

The Google Panda Update

به روز رسانی پاندا یکی از جدی ترین تغییرات در الگوریتم های موتور جستجو در سال های اخیر است . این به روز رسانی میلیون ها سایت (و صاحبان آنها) را تحت تاثیر قرار داده است. اگر می خواهید بدانید چگونه

سئو ی سایت

خود را در پس از به روز رسانی پاندا خوب انجام دهید ، این مقاله را بخوانید. به روز رسانی های زیادی در الگوریتم جستجوی Google داده شده است و هر روز وب سایت ها در موقعیتی قرار می گیرند که نیاز به تغییرات عمده ای در استراتژی SEO ی خود دارند تا بتوانند ماندگار بمانند . برخی از تغییرات تاثیر بسیار مهمی دارند و اخیرا

به روز رسانی پاندا

یکی از مواردی است که شما نمیتوانید وانمود کنید که تغییرات آن بر شما تاثیری ندارد.

پاندا چیست

؟

پاندا فقط یک بروز رسانی از بسیاری از به روز رسانی هایی که طی سالها دیده شده است برای الگوریتم جستجو نیست . یکی از موارد ویژه در مورد پاندا این است که از امتیازات انسانی برای ارزیابی سایت ها استفاده می کند . همه سایت ها توسط انسان ارزیابی می نمیشوند ، اما نمونه ای از سایت هایی وجود دارد که نقاط انسانی را ارزیابی می کنند و پس از بررسی الگوی بررسی ، کار با ماشین ها ادامه می یابد که احتمالا از معیارهای مشابه انسان استفاده می کنند .
هدف Panda در بهبود کیفیت نتایج جستجو با حذف کیفیت پایین ، نوشته های اسپم از موقعیت ها است . اولین قربانیان مربوط به محصولات مشابه بودند اما آپدیت های بعدی نیز بر بسیاری از سایت های دیگر تاثیر گذار بود . آنچه در این سایت ها مشترک بود این بود که آنها دارای محتوای بی فایده ای بودند که به صورت مصنوعی به صفحات نتایج بالا فشار می آوردند .

چگونه مقابل پاندا مقاومت کنیم ؟


هر گامی در جهت از بین بردن محتوای با کیفیت پایین به شما کمک می کند تا با پاندا مقابله کنید اما در اینجا برخی از موارد که بسیار مفید هستند را ذکر میکنیم .
1- یک کلمه ی کلیدی را برای چند صفحه قرار ندهید
برخی شرکت های تولیدی که سخت ترین قسمت کار پاندا را کشف کردند آنهایی بودند که چندین (در بعضی موارد هزاران!) صفحات با همان کلمه کلیدی داشته اند . هنگامی که شما تعداد صفحات زیادی دارید , قطعا بع ذهنتان میرسد که از کلمات کلیدی پر سود و کاربردی در تمام صفحات استفاده کنید اما اگر تاکنون چنین کاری میکردید بهتر است که هرچه سریعتر از شر آنها خلاص شوید و کلمات کلیدی تکراری را حذف کنید .
2-

پخش لینک


لینک ها بسیار مهم هستند اما همانطور که می دانید کیفیت لینک ها بسیار مهم هستند . پاندا وب سایت ها را مجاز می شمارد ولی تعداد زیادی از لینک ها را از دایرکتوری های مقاله یا سایر سایت های بی محتوا مجازات می کند چون این سایت ها کم کیفیت هستند . علاوه بر این، هنگامی که متن اصلی لینک های شما همیشه یکسان است (و در آن کلید واژه ای تکراری دارد)، این مورد برای پاندا بیشتر مشکوک است که این لینک به طور طبیعی ایجاد نشده است. به همین دلیل است که بهتر است که از اصطلاحات متعددی از کلمات کلیدی (یا حتی بهتر است از کلمات کلیدی چندگانه) به عنوان متن اصلی لینک ها استفاده کنید.
3- تمیز کردن

WHOLE سایت


پاندا مجازات گر سایت های گسترده است . در نتیجه ، حتی اگر برخی از صفحات سایتتان واقعا برجسته باشند ، اما تعداد آنها زیاد باشد ، تمام سایت شما رنج خواهد برد . تنها راه حل این است که آنها را تعمیر و یا حذف کنید و منتظر بمانید تا برای گوگل شناسایی شوند .
4- خلاص شدن از محتوایی که بطور خودکار ایجاد شده و مقایسه ی انواع صفحات
صفحاتی که بطور خودکار تولید میشوند هیچ ارتباطی با کیفیت ندارند . گردآوری و مقایسه ی انواع صفحات می تواند به شما آسیب برساند زیرا محتوای اصلی در آنها زیاد نیست . اگر یک سایت خرید داشته باشید ، کار شما آسان نیست ، زیرا نمیتوانید از این موارد کاملا خلاص شوید ، اما اگر محتوایی را به آنها اضافه کنید ، این کار شانس شما را برای به دست آوردن رتبه بندی خوب افزایش می دهد.
5- صفحات با 1-2 پاراگراف ایجاد نکنید .(محتوای کم ممنوع)
از آنجایی که این صفحات ساده تر هستند ، بسیاری از

وب مستر

ها سایت های خود را با استفاده از چنین صفحات کوتاهی به منظور افزایش تعداد صفحات سایت شروع کردند . حالا قوانین تغییر کرده اند و این صفحات با 1-2 پاراگراف متن می توانند رتبه بندی شما را خراب کنند . اگر چنین کردید یا متن بیشتری اضافه کنید و یا آن صفحات را حذف کنید .
6- پاندا دارای محتوای جدید است
اخبار و مسائل اخیر همیشه توسط موتورهای جستجو مورد علاقه بوده است ، اما با پاندا این مسائل مهمتر است . این موارد فقط شامل اخبار نیست ، بلکه صفحات به تازگی به روز شده است. در حقیقت ، حدود 35 درصد از جستجوها تحت تاثیر قرار خواهد گرفت زیرا اولویت به صفحات فعلی داده می شود . پس بهتر است مطالب خود را بطور مرتب به روز رسانی کنید .
7-صفحات بدون محتوا
در پاندا، محتویات درهم و برهم (تقریبا) به همان اندازه محتوای تکراری بد است . شما در سایت های مقاله آزادی بیشتری در اصلاح محتوای خود دارید ، اما در سایت های خرید ، این امر پیچیده تر است.
8- مراقب لینک های آگهی و تبلیغات باشید

لینک های خروجی

بد است، اما لینک های وابسته در یک صفحه از آن نیز بدتر است . به همین دلیل است که شما نیاز به کاهش تعداد لینک های وابسته در یک صفحه دارید . برای اثر بهتر ، شما می توانید آنها را بدون پسوند ،( در صورت امکان ) قرار دهید . تعدادی از آگهی ها در یک صفحه نقش پاندا را بازی می کنند و قانون آن ایناست : هرچه کمتر، بهتر . فقط بالاترین تبلیغات سودآور را حفظ کنید (به عنوان مثال آنهایی که واقعا برایتان پولساز هستند .
9- تا حد ممکن محتویات تکراری را کاهش دهید
محتوای تکراری نه تنها به پستها بلکه برای همه چیز در یک صفحه اعمال میشود . اگر از همان الگو برای تمام صفحات خود استفاده می کنید ، بهتر است محتوای آنها را افزایش دهید و تکراری ننویسید .
10- لینک های خروجی با کلمات کلیدی بیش از حد بد است
لینک های خروجی بیش از حد بسیار بد است ، اما زمانی که آنها را با کلمات کلیدی بکار میبرید بیش از پیش بدتر است. چون فرض بر این است که این پیوندها نتیجه تبادل لینک هستند - (یعنی طبیعی نیستند) . اگر می توانید پست های مهمان را قبول کنید ، این امر می تواند برای شما یک مشکل بزرگ باشد زیرا نویسندگان پست ها معمولا کلمات کلیدی خود را در لینک ها و متن های خود میگذارند . سعی کنید متن اصلی پیوندهای خروجی خود را متنوع کنید و برای کلمات کلیدی تا آنجا که ممکن است محدودیت ایجاد کنید.
11- لینک داخلی ضعیف
انسانها و رباتها مانند ساختار ناوبری تمیز هستند . در حال حاضر با پاندا این مسئله جدیت بیشتری به خود میگیرد . بنابراین ، پیوندهای داخلی خود را بررسی کنید و موارد مشکوک را حذف کنید .
جهت

سئو و بهینه سازی سایت

کلیک کنید
جهت کسب مشاوره ی رایگان با ما تماس بگیرید
0936 113 1208
سایت پویا
داینامیک
پل مدیریت
Dynamic
طراحی سایت
web design
web
design
آموزش طراحی سایت
دانلود مقاله طراحی سایت