خانه
طراحی سایت
بهینه سازی سایت
تعرفه ها
مقاله ها
نمونه کارها
سفارش
درباره ی ما
تماس باما
09361131208
تماس با نگین کد
شرکت طراحی سایت شرکت طراحی وبسایت
سایت واکنشگرا شرکت طراحی وب سایت
سایت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
سایت نگین کد ارتباط با شرکت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
ارتباط با شرکت مشخصات تماس

چگونه مشتریان را متقاعد کنیم که تلاش شما در سئو سبب افزایش ترافیک می شود ؟

خدمات نگین کد :
طراحی انواع سایت :
شرکتی
پزشکی
تفریحی
ریسپانسیو
تبلیغات
کاریابی
خبری
نیازمندی
ورزشی
تجاری
دانلود فیلم
آموزشی

تلاش در راستای سئو

SEO Efforts

بررسی نتایج کار جستجوگرها دشوار است اما شما می توانید از برخی شاخص ها مانند رتبه بندی خوب

کلمات کلیدی جزئی

، افزایش تعداد کلمات کلیدی منحصر به فرد که باعث ترافیک می شوند، رتبه بندی های پیشرفته از

موتورهای جستجو

به طور کلی، رتبه بندی های بهبود یافته با خدمات رتبه بندی و دیده شدن در رسانه های اجتماعی را برای نشان دادن اینکه در حال پیشرفت هستید برای مشتری بیان کنید .
رونق کسب و کار در نتایج کار است و به همین دلیل است که کاملا طبیعی است اگر مشتری شما می خواهد نتایج و افزایش در ترافیک را به عنوان یکی از ابعاد فیزیکی بهبود سئو بررسی کند. با این حال، بر خلاف بسیاری از کارهای دیگر که در آن شما می توانید یک نتیجه قابل تحقق و یا برخی دیگر از نتایج ملموس را درست پس از پایان پروژه ببینید ، این مورد درباره ی SEO درست نیست . در

بهینه سازی

، نتایج ممکن است چند ماه یا چند سال پس از شروع مشخص شود و در بدترین حالت ممکن است هرگز اتفاق نیفتد . این شرایط خیلی ناخوشایند است، زیرا مشتری شما تقریبا خوشحال خواهد شد که مبلغی پرداخت نکند اگر نتیجه ی خوبی حاصل نشد . با این حال، هنگامی که نتایج به دست می آید، بعضی شاخص ها برای آن وجود دارد، که بعدا بحث خواهیم کرد. ابتدا اجازه دهید بحث کنیم که مشتری می تواند چه چیزی انتظار داشته باشد ؟
این نقش است که مهم است ، نه ترافیک
من می دانم برخی از مشتریان متوجه خواهند شد که ترافیک مهمترین معیار موفقیت یا شکست SEO نیست اما برای اکثر مشتریان ترافیک فقط یک طرف سکه است. اما ROL(یعنی اینکه چقدر شما در فعالیت دارید و توسط مشتریان دیده میشوید ) مهم تر است . البته احتمالا ترافیک شما ، بالاتر ROI است . در نتیجه ، حتی اگر ترافیک بالا باشد اما ROI زیاد نباشد ، به مشتری خود برای تغییر استراتژی به PPC پیشنهاد دهید ، زیرا معمولا برای تبدیل بهتر در SEO نتیجه میدهد.
به مشتری توضیح دهید چه حد از ترافیکی که انتظار دارند واقعی است
مسئله دیگری که شما نیاز دارید قبل از اینکه به شاخص های موفقیت یا شکست SEO بپردازید با مشتریان روشن کنید ،این است که چه انتظاری از شما داشته باشند. مشتری شما ممکن است بخواهد در قبال هزینه ای که انجام میدهد در صفحه ی اول و رتبه ی یک باشد که این امردر بسیاری از مواقع غیر ممکن است . همچنین باید به مشتری خود (اگر او از قبل نمی داند) بگویید که زمان زیادی برای نتایج سئو نیاز دارید. گاهی اوقات شما ممکن است مجبور شوید چند ماه صبر کنید تا مقداری بهبودی در رتبه را مشاهده کنید، بنابراین صبر در اینجا فضیلت است.
همیشه مشتری را با پیشرفت خود حفظ کنید
رتباطات خوب با مشتری همیشه ضروری است و

کمپین های SEO

یک استثنا نیستند . به همین دلیل است که توصیه می شود مشتریان خود را هر هفته، دو بار یا ماهانه در مورد پیشرفت خود در طول دوره آگاه کنید . مثلا شما 5 بک لینگ دریافت کرده اید، یا 3 پست جدید در وبلاگ خود اضافه کرده اید و ... . این گزارش ها را مشتری از کجا می دانند ؟؟؟!!! از سوی دیگر، اگر مشتری یک ایده در مورد بهینه سازی داشته باشد ، می توانید کارهایی را که قصد دارید پیش از آن انجام دهید، هماهنگ کنید. این همچنین به او کمک می کند تا پیگیری های انجام شده در رابطه با پروژه را ادامه دهد.

شاخص های کلیدی SEO

ی شما نتیجه می دهد

در حال حاضر، پس از اینکه مشتری خود را روشن کردید چه چیزی می تواند و نمی تواند پیش بینی شود و انتظار داشته باشد، در اینجا برخی از شاخص هایی که نشان می دهند شما در مسیر درست هستید یا نه را بیان میکنیم :
1- رتبه بندی بهتر برای کلمات کلیدی جزئی
شما می توانید رتبه بندی خوبی برای کلمات کلیدی مهم گزارش کنید و این کار خیلی بهتر است . اما از آنجایی که این یک هدفی است که ممکن است سال ها طول بکشد، می توانید برای کلمات کلیدی جزئی این کار را انجام دهید . کلمات کلیدی معدودی هستند که آن شما شروع می کنید به کار کردن روی آنها زیرا آنها برای تسخیر ساده تر و سریع تر هستند ، با این حال آنها می توانند مقدار قابل توجهی از ترافیک هدفمند را برای شما به ارمغان بیاورد. برای گزارش رتبه بندی بهتر برای کلمات کلیدی جزئی، فقط مقایسه تعداد بازدید برای هر یک از آنها قبل از شروع بهینه سازی و در حال حاضر کافیست . البته این کار بسیار دقیق نیست زیرا ممکن است دلایل دیگری وجود داشته باشد - به عنوان مثال نوسانات فصلی که باعث می شود ترافیک برای یک کلمه کلیدی جزئی کاهش یابد .
2- افزایش تعداد کلمات کلیدی منحصر به فرد
شما همچنین می توانید تعدادی از کلمات کلیدی منحصر به فرد که کاربران را به سایت خود هدایت می کنند را بررسی کنید. از (

Google Analytics

) کمک بگیرید . اگر تعدادی از کلمات کلیدی منحصر به فرد در حال افزایش است ، پس روند کار بهتر از قبل انجام می شود.
3- افزایش ترافیک توسط موتورهای جستجو
افزایش ترافیک ممکن است نه تنها از گوگل بلکه از سایر موتورهای جستجو نیز باشد. گوگل شماره یک است، اما هنوز از موتورهای جستجو ی دیگر ترافیک عمدتا هدفمند است و همچنین شمارش دارد.
4- رتبه بندی بهبود یافته با خدمات رتبه بندی
یک شاخص دیگر که سایت شما بهتر از قبل عمل می کند رتبه بندی بهبود یافته با خدمات رتبه بندی است. این خدمات رتبه بندی عبارتند از صفحه رتبه گوگل و خدمات رتبه بندی مانند Alexa،

Domain Authority

(DA) و دیگر خدمات مشابه. از اینها، الکسا انعطاف پذیر تر است زیرا روزانه رتبه بندی خود را به روز می کند. PR , 4 بار در سال به روز می شود و DA نیز به طور مرتب به روز نمی شود، بنابراین ممکن است که رتبه فعلی (یا به تازگی به روز شده) تلاش های اخیر شما را در نظر نگیرد.
5- دیده شدن در رسانه های اجتماعی
رسانه های اجتماعی نیز نشان دهنده محبوبیت شما هستند. اگر شما موفق به رشد تعداد پیروان توییتر، طرفداران یوتیوب، دوستان فیس بوک و یا شما در یک سایت اجتماعی بزرگ شده اید، این همه به شما می گویند که در مسیر درست هستند.
جهت سفارش طراحی سایت کلیک کنید
جهت کسب مشاوره ی رایگان با ما تماس بگیرید
0936 113 1208
سایت پویا
داینامیک
پل مدیریت
Dynamic
طراحی سایت
web design
web
design
آموزش طراحی سایت
دانلود مقاله طراحی سایت