خانه
طراحی سایت
بهینه سازی سایت
تعرفه ها
مقاله ها
نمونه کارها
سفارش
درباره ی ما
تماس باما
09361131208
تماس با نگین کد
شرکت طراحی سایت شرکت طراحی وبسایت
سایت واکنشگرا شرکت طراحی وب سایت
سایت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
سایت نگین کد ارتباط با شرکت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
ارتباط با شرکت مشخصات تماس
چگونه با

Google Adsense

درآمد کسب کنیم
خدمات نگین کد :
طراحی انواع سایت :
شرکتی
پزشکی
تفریحی
ریسپانسیو
تبلیغات
کاریابی
خبری
نیازمندی
ورزشی
تجاری
دانلود فیلم
آموزشی
Google Adsense
پول زیادی در Google Adsense وجود دارد . اگر شما می دانید که چگونه گروه و دسته ی خود را انتخاب کنید ،از چه

کلمات کلیدی ای برای بهینه سازی

استفاده کنید ، چگونه تبلیغات کنید ، و در چه جایی آنها را قرار دهید ، میتوانید امیدوار باشید که سایت خود را به یک منبع پایدار درآمد تبدیل میکنید .
Google Adsense یکی از

بهترین راه های کسب درآمد از سایت

شماست . شما ممکن است با Adsense میلیونر نشوید !!! اما با موفقیت ، و بالاتر از همه دانش در مورد آنچه که با سایت های Adsense کار می کند میتوانید سایت خود را تبدیل به یک منبع پایدار درآمد برای خود کنید .
چقدر می توانم با Google Adsense کار کنم ؟
این سوالی است که تقریبا همه قبل از پریدن در واگن Adsense سوال می کنند . یک پاسخ جهانی و واحد برای آن وجود ندارد - بعضی از وبسایت ها درآمد تمام وقت را از یک سایت Adsense ایجاد می کنند ، در حالی که دیگران با 5 تا یا بیشتر از آن سایت ها حتی نمی توانند هزینه های میزبانی خود را پوشش دهند.
موفقیت شما در Google Adsense بستگی به عوامل بسیاری دارد . بعضی از آنها خارج از کنترل شما هستند - یعنی وضعیت کلی اقتصاد و یا آنچه تبلیغ کنندگان گوگل موفق به جذب آن شده اند. با این حال، عوامل زیادی در کنترل شما هستند. برای مثال ، بدیهی است، اگر شما یک سایت با 10 صفحه داشته باشید ، هزاران بار کمتر از 10 سایت با هزاران صفحه است. اساسا اصل بر این است که هرچه محتوا بیشتر باشد موفق تر خواهید بود .
1- یک

پروفایل خوب

انتخاب کنید :

با این حال، علاوه بر حجم منحصر به فرد و محتوا ، یک مورد مهم دیگر نیز وجود دارد ( آنچه در مورد سایت شماست یا به طور حرفه ای تر ، که سایت شما در آن قرار دارد)، متفاوت است. به همین دلیل است که شما باید یک

niche

را انتخاب کنید که در آن کلیک ها به خوبی انجام می بشود . درست است که niche های خوب بسیار، بسیار رقابتی هستند ، اما حتی در انعطاف پذیر ترین رقابت ها ، همیشه یک سایت خوب وجود دارد . پس از اینکه شما آن را انتخاب کردید نیاز به پیدا کردن کلمات کلیدی و بهینه سازی سایت خود برای برای آنها دارید. برای جستجوی کلمات کلیدی با حجم جستجوی بالا، از

ابزار AdWords

استفاده کنید.
2- آگهی ها را در مکان های قابل مشاهده قرار دهید :
داشتن استراتژی در قرار دادن

واحدهای تبلیغاتی

برای سود شما حیاتی است . کاملا منطقی است ، هنگامی که شما تبلیغات را در جایی که آنها قابل مشاهده هستند قرار دهید ، این امر به طور جدی تعداد کلیک های دریافت شده را افزایش می دهد . بهترین مکانها در بالای صفحه قرار دارند (به عنوان مثال در نیمه بالای صفحه) و در خود متن . در واقع ، تبلیغات باید به متن نزدیک تر باشد. شما می توانید از این

راهنمایی های قرار دادن AdSense از گوگل

دیدن کنید تا ببینید کدام مکان ها ، بهترین و بدترین مکان برای قرار دادن تبلیغات هستند
3-

بهینه سازی تبلیغات برای CTR بالاتر

:

داشتن استراتژیک مهم است اما جنبه های دیگری که باید در هنگام بهینه سازی صفحات خود برای

CTR

بالا (Click Thru Rate) استفاده کنید نیز وجود دارد . در اینجا چند راهنمایی برای نحوه تنظیم دقیق واحدهای تبلیغاتی خود برای جذب کلیک بیشتر را توضیح میدهیم :
* اندازه تبلیغات مناسب را انتخاب کنید *
Adsense ابعاد متعددی را به شکل مستطیل ، مربع ، دکمه و میله ارائه می دهد ، اما حقیقت این است که فقط برخی از آنها به خوبی تبدیل می شوند . به طور کلی ابعاد توصیه شده گوگل عبارتند از 300x250 ، 338x280 ، 728x90 ، 160x600 و 320x50 (برای آگهی های تلفن همراه). دو مورد اول برای استفاده از intext مناسب هستند ، سوم برای قرار دادن تحت سرصفحه سایت مناسب است و 160x60 در زیر منو بهتر کار می کند (اگر از نگارش منوی چپ / راست استفاده کنید) . البته، شما همچنین می توانید با سایر اندازه های موجود آزمایش کنید و ببینید که آیا آنها برای شما بهتر کار می کنند یا خیر .
* چندین واحد تبلیغاتی را انتخاب کنید *
شما مجاز به اجرای حداکثر 3 آگهی واحد ، 3 واحد لینک و 2 جعبه جستجو در هر صفحه می باشید . این به معنای واحدهای تبلیغاتی و واحدهای پیوند است که شما باید چندین واحد را انتخاب کنید (ترجیحا در اندازه های مختلف) . به عنوان مثال ، شما می توانید یک 728x90 یا 160x600 واحد را برای زیر منوی سربرگ / سمت انتخاب کنید و دو عدد دیگر ، یعنی 300x250 و 338x280 برای داخل متن . معمولا تبلیغات متنی ساده بهتر کار می کنند ، زیرا تصاویر برای جذب کلیک بسیار مبهم هستند ، اما شما باید سعی کنید و ببینید چه چیزی برای شما کلیک بیشتری جذب میکند .
* از واحدهای لینک استفاده کنید *
اشتباه رایج بسیاری از مردم این است که از واحدهای پیوند (link)استفاده نمیکنند . لینک ها می توانند تبلیغات نرمال را بیش از پیش بدست آورند . و اگر آنها را با منوی خود ترکیب کنید مردم روی آن کلیک می کنند . شما می توانید یک لینک واحد 728 x 15 را در زیر هدر و یک 160 x 90 زیر منوی سمت چپ قرار دهید . شما می توانید رنگ لینک را همان رنگ آیتم ها در منو ایجاد کنید اما از همان نوع فونت و اندازه فونت استفاده نکنید.
* رنگ مناسب را انتخاب کنید *
واحدهای پیوند (لینک ها) تنها چیز هایی نیستند که از رنگ مناسب بهره مند می شوند . با این حال ، با آنها ساده تر این است که فقط از همان رنگی که در منو استفاده می کنید استفاده کنید . با واحدهای عادی آگهی، این کار ساده نیست . اساسا، گزینه ها در اینجا این است که واحد ها را مخلوط کنید (یعنی پیوندها و متن را همان رنگ و اندازه متن خود را ایجاد کنید)، از یک طرح کنتراست استفاده کنید (به عنوان مثال اگر سایت شما سبز رنگ باشد ، از تبلیغات قرمز استفاده کنید ) آگهی ها از بقیه جدا می شوند یا بصورت پیش فرض Google قرار می گیرند .این که کدام روش بهتر است را هیچکس نمیداند! چه چیزی برای یک سایت کار میکند (به عنوان مثال ترکیب کردن) برای دیگری کار نخواهد کرد. بنابراین تنها کاری که میتوانید انجام دهید این است که از روش آزمایش و خطا استفاده کنید و ببینید کدام یک از سه اثر برای شما مفید است. یا اگر شما رویکرد علمی بیشتری می خواهید، آزمون AB را امتحان کنید.
*

آزمون AB

: اندازه های متعدد و تم های رنگی*

آزمایشات AB بسیار پیچیده است اما در حقیقت مفهوم آنها به وضوح ساده است. ایده ی آن این است که شما آزمایش می کنید که کدام دو واحد مشابه بهتر عمل می کنند . برای این منظور ، شما 2 واحد مشابه (یعنی دو آگهی 338 × 280) را آزمایش می کنید که دارای یک ویژگی متفاوت هستند (به عنوان مثال رنگ فونت). هر دو واحد باید در یک نقطه قرار بگیرند . در هر صفحه بازدید شما شماره واحد 1 را ارائه می دهید. به

حساب Adsense

خود بروید، دو واحد ایجاد کنید، کانال جداگانه ای برای هر یک از آنها ایجاد کنید (فراموش نکنید زیرا اگر شما انجام ندهید ، نمیتوانید آن را تست کنید) و کد زیر را قرار دهید:
< script type="text/javascript">
var random = Math.random();
if (random < 0.5) {
< !-- قرار دادن Adsense Block A اینجا --> }
else
{ < !-- قرار دادن Adsense Block B در اینجا --> }
< /script>
< script type="text/javascript"
src="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">< /script>
آزمون را برای یک ماه یا بیشتر اجرا کنید و پیگیری کنید که کدام واحد بیشتر کلیک می کند . البته، هرگز نمیتوانید مطمئن باشید که تفاوت در کلیک فقط به تفاوت بین دو واحد بستگی دارد ؛ چرا که عوامل تصادفی همواره ضربه می زنند ، اما اگر این تفاوت زیاد باشد ، شما می توانید متوجه شوید که کدام راه حل را انتخاب کنید .
4- ترافیک را به سایت خود هدایت کنید :
در نهایت، یکی از پیش نیازهای بسیار مهم برای جذب پول با

ترافیک Adsense

است. شما ممکن است یک CTR فوق العاده بالا داشته باشید اما اگر نتوانید ترافیک را به سایت خود هدایت کنید، پولی دریافت نخواهید کرد . مهمترین منبع ترافیکی رایگان موتورهای جستجو هستند . ترافیک از موتورهای جستجو هدف قرار می گیرد و به عنوان قاعده ای آن را به خوبی می سازد . ترافیک موتورهای جستجو بهترین راه را برای شما به ارمغان می آورد اما هرگز نباید اجازه دهید که وابسته به آن باشید . به روز رسانی گوگل پاندا یکی از تجربه های تلخ برای بسیاری از مدیران وب بود ،( زمانی که سایت های آنها در رتبه بندی خوبی قرار گرفتند و ترافیک آنها پایین بود ). شما نباید ترافیک را از منابع دیگر مانند سایت های نشانه اجتماعی، توییتر، فیس بوک و هر گونه ترافیک رایگان دیگر نادیده بگیرید .
5-

جایگزین Google Adsense

:

اگر شما همه چیز را درست انجام می دهید ، اما در حساب کاربری Adsense خود را خیلی نمی بینید ناراحت نشوید . دلایل درآمد ناچیز Adsense می تواند بسیار زیاد باشد . سعی کنید آنها را پیدا کنید و مسائل را اصلاح کنید (مثلا نادرست بودن یا اشتباه قرار دادن تبلیغات ، اندازه تبلیغات ، اندازه و نوع رنگ، و ... ). اگر این کار کمک نکرد ، جایگزین های Google Adsense را در نظر بگیرید . به طور کلی ، درآمدشان کمتر از Adsense است، اما کاراست.
جهت

سفارش سئو ی سایت

کلیک کنید
جهت کسب مشاوره ی رایگان با ما تماس بگیرید
0936 113 1208
سایت پویا
داینامیک
پل مدیریت
Dynamic
طراحی سایت
web design
web
design
آموزش طراحی سایت
دانلود مقاله طراحی سایت