خانه
طراحی سایت
بهینه سازی سایت
تعرفه ها
مقاله ها
نمونه کارها
سفارش
درباره ی ما
تماس باما
09361131208
تماس با نگین کد
شرکت طراحی سایت شرکت طراحی وبسایت
سایت واکنشگرا شرکت طراحی وب سایت
سایت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
سایت نگین کد ارتباط با شرکت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
ارتباط با شرکت مشخصات تماس

دریافت ترافیک از یوتیوب

خدمات نگین کد :
طراحی انواع سایت :
شرکتی
پزشکی
تفریحی
ریسپانسیو
تبلیغات
کاریابی
خبری
نیازمندی
ورزشی
تجاری
دانلود فیلم
آموزشی

ترافیک یوتیوب

YouTube Traffic

یوتیوب یکی از بهترین راههای ارتقاء خدمات و محصولات شما و دریافت ترافیک رایگان است . اگر فیلم های شما موفق به دریافت بازدید شوند ، این امر می تواند جایگاه سایت را به طور واقعی تغییر دهد . با این حال ، برای موفقیت در YouTube ، شما باید قواعد آن را بدانید .
یوتیوب یکی از محبوب ترین سایت هاست و علاوه بر همه ی سرگرمی هایی که در آن وجود دارد ، فرصت های بسیاری برای تبلیغ و ترافیک سایت شما فراهم می کند . به طور مشابه با فیس بوک و توییتر ، به منظور استفاده یوتیوب برای موفقیت و ارتقاء وبسایت و گرفتن ترافیک ، شما باید از قوانین آن مطلع شوید. در اینجا چند نکته برای ارتقاء وب سایت و تبلیغ محصولاتتان و نحوه دریافت ترافیک رایگان از YouTube وجود دارد:
ارسال فیلم های viral
میلیون ها ویدیو در یوتیوب وجود دارد . اگر یک ویدیو ارسال کنید هیچ کس به آن علاقه مند نیست و این ویدیو به عنوان میلیون ها ویدیو ی دیگر غیر قابل مشاهده خواهد شد . سرآغاز دریافت ترافیک از یوتیوب ، ارسال ویدیوهای مفید است . فیلمهای ویروسی یا viral نه تنها فیلمهای مفیدی هستند ، بلکه به گروههای بزرگی از مردم نشان داده میشوند . اگر ویدیوی شما موفق به دریافت بازدید شود ، مردم آن را ترویج می دهند و تنها چیزی که برای شما پیش می آید این است که از مزایای استفاده کنید.
یک نمایه جالب ایجاد کنید
یوتیوب به طور مشابه با فیس بوک ، توییتر و یا هر سایت دیگر از شبکه های اجتماعی ، یک نمایه جالب باید داشته باشد . افراد نمایه ی شما را بررسی می کنند تا اطلاعات بیشتری در مورد شما کسب کنند . هنگامی که آنها می بینند نمایه ی شما جالب نیست ، از دیدن پیجتان صرف نظر میکنند . شما می توانید مشخصات خود را کمی غیر رسمی بیان کنید .
لوگو و وب سایت خود را در ویدیوهایتان قرار دهید
لوگو و آدرس وب سایت شما سلاح های بزرگ تجاری شما هستند. به همین دلیل است که شما باید آنها را در ویدیو هایتان قرار دهید. شما می توانید آنها را در ابتدای ویدیو یا در انتهای آن قرار دهید. بهترین کار این است که آرم و آدرس خود را در طول کل ویدیو بگذارید چون این کار باعث می شود که تعداد بیشتری مشتری پیدا کنید اما اگر این کار را نکنید (به عنوان مثال به دلیل ملاحظات هنری)، همان شروع و پایان ویدیو کافی خواهد بود .
ویدیوهای با کیفیت ارسال کنید
همانطور که قبلا ذکر شد ، کمبود ویدیو در YouTube وجود ندارد . متاسفانه این بدان معنی است که فیلم هایی با کیفیت پایین کم نیست . تماشاگران این فیلم ها ی بی کیفیت را دوست ندارند . یوتیوب برای فیلمبرداران حرفه ای نیست ، بنابراین شما می توانید ویدیوهای آماتور هم ارسال کنید ، اما مطمئن شوید که کیفیت آنها مناسب است.
تبلیغ ویدیوهای خود
اگر فیلم های شما viral هستند ، خوش شانس هستید اما نمیتوانید بر روی آن حساب کنید . برای دریافت ترافیک YouTube ، ویدیوهای شما به بینندگان زیادی نیاز دارند . شما نمیتوانید تنها بر این واقعیت تأکید کنید که بینندگان ویدیوهای شما را پیدا خواهند کرد - شما باید آنها را تبلیغ کنید .
جستجوی ویدیو ها
یکی از روشهایی که بینندگان ویدیوهای شما را از طریق جستجو پیدا میکنند - به طور محلی در YouTube و در موتورهای جستجو است . به همین دلیل است که شما نیاز دارید که ویدیوهای خود را برای جستجو آماده کنید . برای انجام این کار ، کلید واژه های اصلی خود را در عنوان و در توضیحات ذکر کنید . همچنین توجه ویژه ای به برچسب ها می شود . به عنوان مثال بسیاری از کلمات کلیدی خود را به عنوان برچسب مربوطه فهرست کنید ، اما مراقب باشید که هرزنامه ایجاد نکنید.
ارسال سریالی مطالب
فیلم های مستقل و تکی می توانند به یک ضربه موفقیت امیز تبدیل شوند ، اما بهتر است که مجموعه ای از فیلم ها را ایجاد کرده و آنها را یکبار در روز / هفته ارسال کنید. به این ترتیب بینندگان بیشتری آنها را خواهند دید . حتی اگر شما سری و توالی را ایجاد نکنید ، حداقل سعی کنید ویدیوها را به طور منظم ارسال کنید - این باعث ایجاد وفاداری مخاطبین می شود.
زمان مناسب برای ارسال ویدیوهای خود انتخاب کنید
در یوتیوب ، زمان بندی بسیار مهم است، چون هنگامی که ترافیک و بیننده های زیادی وجود ندارد ، قله های زیادی وجود دارد. آخرین روز های هفته و روز های تعطیل بهترین زمان ها هستند .
ارسال ویدیو های کوتاه
یوتیوب برای فیلم ها محدودیت قائل نمیشود ، اما معمولا فیلم های طولانی خسته کننده هستند . 3 تا 5 دقیقه بهترین زمان برای یک ویدیو است اما در صورت لزوم از 1 تا 6 دقیقه هم میتواند باشد . هنگامی که یک ویدئو طولانی تر از 6 یا 7 دقیقه است، خسته کننده می شود و بسیاری از مردم آن را تا انتها تماشا نمی کنند (جایی که آرم و URL شما پیدا می شود). 3 تا 5 دقیقه زمان کافی برای قرار دادن ایده خود ، ارائه برخی از جزئیات و تشویق بینندگان برای بازدید از سایت است .
مورد فیلم های دیگران نظر بدهید که شامل لینک به سایتتان باشد
علاوه بر پاسخ های ویدیویی ، شما همچنین می توانید از نظرات خوب و سازنده استفاده کنید . یوتیوب یک منبع ارزشمند برای هدایت ترافیک به سایت شما و تبلیغ آن است. رقابت ممکن است شدید باشد ، اما همیشه برای فیلم خوب فضا وجود دارد.
جهت سفارش طراحی سایت کلیک کنید
جهت کسب مشاوره ی رایگان با ما تماس بگیرید
0936 113 1208
سایت پویا
داینامیک
پل مدیریت
Dynamic
طراحی سایت
web design
web
design
آموزش طراحی سایت
دانلود مقاله طراحی سایت