خانه
طراحی سایت
بهینه سازی سایت
تعرفه ها
مقاله ها
نمونه کارها
سفارش
درباره ی ما
تماس باما
09361131208
تماس با نگین کد
شرکت طراحی سایت شرکت طراحی وبسایت
سایت واکنشگرا شرکت طراحی وب سایت
سایت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
سایت نگین کد ارتباط با شرکت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
ارتباط با شرکت مشخصات تماس

چگونه یک شرکت SEM را انتخاب کنید

خدمات نگین کد :
طراحی انواع سایت :
شرکتی
پزشکی
تفریحی
ریسپانسیو
تبلیغات
کاریابی
خبری
نیازمندی
ورزشی
تجاری
دانلود فیلم
آموزشی

شرکت SEM

SEM Company

یک شرکت SEM خوب می تواند کسب و کار شما را رونق دهد و یا برعکس یک شرکت بد میتواند آن به خطر بیندازد. به همین دلیل شما باید بدانید که چگونه یک شریک قابل اعتماد SEM را انتخاب کنید . نکات این مقاله به شما کمک می کند تا انتخاب امن تری انجام دهید. seo ی رایگان و SEM که هزینه بر است , راه های اصلی برای دریافت ترافیک اند . هر یک از آنها نقاط قوت و ضعف خود را دارد . باید یاد بگیرید چه زمانی برای استفاده از SEO رایگان و چه زمانی برای پرداخت SEM مناسب تر است.
اگر به نقطه ای رسیدید ( دیر یا زود همه ما هم انجام می دهیم)، زمانی که seo به تنهایی نتایج جستجو را در حد آنچه که انتظارش را دارید برآورده نمیکنند ، شاید وقت آن باشد که برای SEM اقدام شود . اگر شما می توانید آن را به تنهایی انجام دهید ، این عالی است، اما با در نظر گرفتن اینکه چه مقدار از وقت و کارتان با این مسئله درگیر است، ممکن است که حتی اگر مهارت آن را هم داشته باشید ، زمان و تلاش لازم برای اجرای

کمپین های SEM

را نداشته باشید . در این مورد، بهترین پیشنهاد این است که یک شرکت SEM را انتخاب کنی د. در حالی که این فرآیند بسیار متفاوت از روند انتخاب یک شرکت Seo نیست ، برخی از ویژگی های مورد نیاز شما باید در نظر گرفته شود . در اینجا چند نکته برای کمک به انتخاب بهتر شرکت SEM بیان میشود .
بررسی گذشته ی کمپین
کمپین های قدیمی تر درباره میزان مهارت شرکتی که می خواهید انتخاب کنید صحبت می کند. بدیهی است، اگر کمپین های قبلی شکست خورده باشند ، شما آنها را انتخاب نمی کنید. بپرسید که پروژه های قبلیشان چه بود ، چه بازدهی سرمایه گذاری داشتند ،

تبلیغات PPC

و AdWords یا شبکه های کوچکتر آنها را بررسی کنید .( درست است که شما نمی توانید به اسرار تجارت دسترسی داشته باشید ، بنابراین برخی از سوالات شما ممکن است جلب نباشد ، اما اگر یک شرکت SEM می تواند ولی نتایج را نشان نمی دهد ، این دلیل خوبی برای گذشتن از آن است .
بررسی سابقه و هدف آنها
نتایج گذشته آنها ممکن است زرق و برق دار باشند ، اما این امر به تنهایی کافی نیست . ممکن است که کمپین هایی که شما میبینید ، نماینده کار خود نباشند ، آنها بسیار گمراه کننده هستند . بنابراین، شما نیاز به اسناد بیشتری در مورد مهارت های آنها دارید. شما می توانید درباره ی آنها از مشتریان خود برای راهنمایی و جستجو در Google و در انجمن ها تحقیق کنید . در حالی که این کار 100٪ ایمن نیست ، اگر بازخورد منفی زیادی در مورد یک شرکت SEM وجود داشته باشد ، تقریبا این بدان معنی است که آنها خوب نیستند . مطمئنا این امکان نیز وجود دارد که این بازخورد های منفی معتبر نباشد - یعنی رقبا یکدیگر را بدبخت می کنند و از هم بدی میگویند - اما اگر شما می خواهید نظرات واقعی منفی / مثبت را پیدا کنید ، آنها را به شدت تحت نظر بگیرید و از روی انتقادات و نظرات دیگران به راحتی نگذرید .
بررسی کنید چه خدماتی ارائه می دهند
یک نکته ی مهم که باید در نظر بگیرید این است که آیا آنها همه خدمات مورد نیاز شما را دارند ؟
از آنها بخواهید که نتایج را گزارش دهند
اطلاعات SEM در اکثر مواقع اطلاعاتی حیاتی است . گزارش سازی در زمان واقعی بهترین کار است چون اجازه می دهد شرایط خود را با توجه به نتایج تنظیم کنید ، اما ممکن است این امر خیلی وقت گیر باشد .
بوتیک SEM شرکت ها را جستجو کنید
اگر شما به دنبال کیفیت خوب هستید ، آن ها را در "فروشگاه ها" جستجو نکنید. شرکت های بوتیک را جستجو کنید - به عنوان مثال شرکت های کوچک متمرکز بر کیفیت هستند که فقط یا به طور عمده کار SEM انجام می دهند. ممکن است فکر کنید که شرکت های بزرگتر بهتر است ، اما مطمئنا چنین نیست ، مخصوصا زمانی که شما یک مشتری کوچک هستید . شرکت های بزرگ زمان و انگیزه ای برای خدمت به شما نخواهند داشت، در حالی که شرکت های بوتیک تمایل دارند خدمات بهتری را ارائه دهند.
بررسی کنید که آیا آنها به طور خاص یک شرکت SEM هستند ؟
بسیاری از شرکت ها خدمات SEM ارائه می دهند ، اما کسب و کار اصلی آنها نیست .

شرکت های طراحی وب

/

شرکت های توسعه SEM

به عنوان یک سرویس ثانویه این خدمات را ارائه می دهند . زمانی که SEM / SEO کسب و کار اصلی شرکت نباشد , اغلب کیفیت و تخصص به مشکل بر میخورد .
درخواست برای مشاهده قرارداد
مهم نیست که چگونه یک شرکت SEM را انتخاب کردید و معیارتان چیست , در هر حال ، یک چیز که شما هرگز نباید فراموش کنید , قرارداد است . در حالی که گاهی اوقات شما مجبور نیستید هر قراردادی را به طور کامل امضا کنید ، مواردی نیز وجود دارد که شما با بیش از 10 صفحه قانونی رو به رو میشوید که با اشتباه در امضا کردن آنها حتی یک وکیل با تجربه نیز نمیتواند کاری انجام دهد . مشکل قراردادها این است که آنها ممکن است شامل مواردی باشند که واقعا صدمه زننده باشند . به عنوان مثال ، شرکت SEM ممکن است بخواهد شما را مجازات بزرگی کند و خسارت زیادی بگیرد ، اگر آنها را قبل از انقضای قرارداد 5 ساله ترک کنید ، یا ممکن است در حالی که شما به آنها وابسته هستیدو و در طول اراءه ی خدمات ، افزایش قیمت ثابت داشته باشند . نیازی به گفتن نیست ، اگر شما مقررات غیرقانونی مشابه در قرارداد آنها مشاهده کردید ، فقط به شرکت بعدی در لیستتان مراجعه کنید .

بررسی رتبه بندی سایت


مشابه با فرایند انتخاب یک شرکت seo ، باید ببینید که چگونه شرکت SEM شما در حال انجام کار بر روی سایتتان است. البته، تعداد لینک ها و کیفیت آنها برای شرکت سئو مهم تر از یک SEM است. بنابراین اگر رتبه بندی شرکت ها ی SEM در SEO فوق العاده باشد ، این به این معنی نیست که آنها در SEM بد هستند . ولی اگر سایت آنها در سئو رتبه بندی خوبی نداشته باشد ، این نشانه خوبی نیست . شما می توانید از برخی از خدمات رتبه بندی ، مانند

PageRank

را برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه عملکرد آنها استفاده کنید .
قیمت خیلی کم / خیلی زیاد است
هنگام انتخاب نباید مهمترین معیار شما قیمت آن باشد . البته هنگامی قیمت آن خیلی کم است، شما باید نگرانی هایی در مورد کیفیت داشته باشید ( کیفیت خوب , قیمت دارد) از سوی دیگر، اگر قیمت بیش از حد بالا باشد ، این تضمین کیفیت نیست . در انتخاب یک شرکت SEM چندین عامل وجود دارد. اگر شما یک شرکت خوب SEM انتخاب نکنید ، این می تواند به شما آسیب بزند . به همین دلیل است که باید تا جایی که میتوانیم احتیاط کنیم - بهتر است ایمن باشیم تا اینکه متاسف باشیم.
جهت سفارش طراحی سایت کلیک کنید
جهت کسب مشاوره ی رایگان با ما تماس بگیرید
0936 113 1208
سایت پویا
داینامیک
پل مدیریت
Dynamic
طراحی سایت
web design
web
design
آموزش طراحی سایت
دانلود مقاله طراحی سایت