خانه
طراحی سایت
بهینه سازی سایت
تعرفه ها
مقاله ها
نمونه کارها
سفارش
درباره ی ما
تماس باما
09361131208
تماس با نگین کد
شرکت طراحی سایت شرکت طراحی وبسایت
سایت واکنشگرا شرکت طراحی وب سایت
سایت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
سایت نگین کد ارتباط با شرکت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
ارتباط با شرکت مشخصات تماس
نحوه استفاده از پست ها برای لینک ها و ارتقاء :
خدمات نگین کد :
طراحی سایت فروشگاهی
طراحی وب سایت شرکتی
طراحی وب سایت پزشکی
طراحی سایت تفریحی
طراحی سایت ریسپانسیو
طراحی سایت تبلیغات
طراحی سایت کاریابی
طراحی سایت خبری
طراحی سایت نیازمندی
طراحی وب سایت ورزشی
طراحی سایت تجاری
طراحی وب سایت دانلود فیلم
طراحی سایت آموزشی
شرکت SEM
SEM Company
پست های مهمان یک راه فوق العاده برای ترویج سایت شما به صورت رایگان و دریافت لینک ها است . سایت ها و پیج های با کیفیت را انتخاب کنید ، برای آنها پست بگذارید.
چگونه می توانید از پست های مهمان بهره مند شوید
اساسا، مزایای پست های مهمان دو تاست . اولا، شما در مقابل یک مخاطب جدید قرار می گیرید و دوم ، شما صفحات دیگران را به سایت خود لینک میکنید . اگر شما مطلب خود را در یک وبلاگ واقعا محبوب قرار دهید ، می توانید مقدار قابل توجهی ترافیک مستقیم را به سایت خود هدایت کنید و بطور ایده آل، زمانی که محصول شما توسط علاقه مندان وبلاگ یا پیج دیده شود ، شما می توانید فروش خود را نیز افزایش دهید و مشتریان خود را پیدا کنید . مزیت دوم - backlink - دلیل اصلی آن این است که پلاگین های مهمان , محتوا را به صورت رایگان به سایر وبلاگ ها ارسال می کنند . اگر سایت دارای رتبه بالایی باشد ، این لینک ها فوق العاده ارزشمند اند .

پیدا کردن وبلاگ های مناسب برای پست های مهمان
یکی از لحظات کلیدی برای استفاده موفقیت آمیز از پست های مهمان یافتن وبلاگ های خوب برای پست کردن مطالب است . اولین کاری که می توانید انجام دهید این است که در گوگل وبلاگ ها و پیج های در گروه و دسته ی مناسب کار خود را سرچ کنید . پس از پیدا کردن وبلاگ ها ، گام بعدی این است که وبلاگ های مناسب و خوب را برای خود فیلتر کنید . شما این کار را با کمک خدمات رتبه بندی مختلف انجام می دهید . پس از آنکه وبلاگ ها این آزمون را گذراندند ، شما هنوز هم باید از طریق وبلاگ ها مرور کنید تا ببینید کدام یک از آنها کامل ترند . زیرا ممکن است یک سایت خوب باشد، اما محتوای آن چیزی نباشد که شما به آن احتیاج دارید .
نوشتن پست ، Pitch ، انتشار، نظرات , پاسخ
پس از پیدا کردن برخی از وبلاگ های خوب که می خواهید در آنها پست بگذارید ، مرحله بعدی نوشتن پست است . معمولا وبلاگ هایی که پست های مهمان را می پذیرند ، دستورالعمل های خود را دارند ، بنابراین قبل از ارسال پست ، آنها چک کنید . هنگامی که پست را مینویسید ، فراموش نکنید که مقدار مجاز لینک ها را در خط فرمان یا حتی بهتر - در پست خود اضافه کنید. هنگامی که مقاله را برای یکی از آنها ارسال می کنید ، عملا از ارسال در جاهای دیگر خودداری کنید (زیرا اگر شما این کار را انجام دهید ، خطر پخش محتوای تکراری را در دو یا چند سایت منتشر می کنید ، و این وبلاگ نویسان را به دلیل مجازات محتوای تکراری خشمگین می کند . پس از ارسال، روزانه سایت را بررسی کنید تا مقاله منتشر شود ، زیرا وبلاگ نویسان همیشه هنگام نوشتن مقاله به شما ایمیل نمی دهند و اگر شما به طور منظم آنها را بررسی نکنید، ممکن است آن را از دست بدهید . اگر نظر خوانندگان وجود دارد ، به آنها پاسخ دهید. اگر به طور منظم به پست هایتان سر میزنید ، بهتر است فایل ها را با تمام پیوندهای پست های مهمان خود نگه دارید و آنها را حداقل یک بار در ماه برای نظرات جدید آپدیت کنید یا مطمئن شوید که پست حذف نشده است. بعضی اوقات وبلاگ نویسان پست های مهمان را به دلایل مختلفی حذف می کنند و اگر این اتفاق برای شما رخ دهد ، ناراحت خواهید شد !!! با این حال، خبر خوب این است که پس از گذشت زمان ، هنگامی که پست حذف شده از شاخص های موتورهای جستجو پاک می شود ، می توانید آن را در جای دیگر ارسال کنید و از آن استفاده کنید . ارسال پست مهمان یک ابزار بسیار قدرتمند است، بنابراین اگر شما تا به حال برای تبلیغ وبلاگ خود و برای دریافت لینک ها از آن استفاده نکرده اید، سعی کنید آن را امتحان کنید. و به یاد داشته باشید ، همانطور که کیفیت مهم است نه کمیت ، بنابراین نباید دهها پست را در یک ماه در وبلاگهای مضحک منتشر کنید . تمرکز خود را بر وبلاگ های با کیفیت بالا قرار دهید و مطمئن باشید نتایج خوبی خواهید گرفت .
جهت کسب مشاوره ی رایگان با ما تماس بگیرید
0936 113 1208
سایت پویا
داینامیک
پل مدیریت
Dynamic
طراحی سایت
web design
web
design
آموزش طراحی سایت
دانلود مقاله طراحی سایت