خانه
طراحی سایت
بهینه سازی سایت
تعرفه ها
مقاله ها
نمونه کارها
سفارش
درباره ی ما
تماس باما
09361131208
تماس با نگین کد
شرکت طراحی سایت شرکت طراحی وبسایت
سایت واکنشگرا شرکت طراحی وب سایت
سایت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
سایت نگین کد ارتباط با شرکت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
ارتباط با شرکت مشخصات تماس

چگونه مشتریان خود را پیدا کنیم

؟
خدمات نگین کد :
طراحی انواع سایت :
شرکتی
پزشکی
تفریحی
ریسپانسیو
تبلیغات
کاریابی
خبری
نیازمندی
ورزشی
تجاری
دانلود فیلم
آموزشی
چگونه مشتریان خود را پیدا کنیم ؟

How to Acquire Customers

ممکن است شما یک نابغه ی جستجوگر باشید ، اما اگر نمی دانید که چگونه مشتریان خود را بدست آورید ، نه تنها هیچ کس از مهارت های شما قدردانی نمی کند، بلکه به زودی به شکست خواهید رسید . به منظور اجتناب از این امر ، در اینجا برخی از تاکتیک هایی که باید بدانید را ذکر میکنیم .
اگر شما واقعا نیاز به رشد کسب و کار خود توسط جستجوگرها دارید , دوباره فکر کنید !!!
قبل از شروع فراگیری تاکتیک ها ، یک مسئله دیگر باید روشن شود که آیا واقعا نیاز به مشتری جدید دارید ؟ ممکن است به نظر برسد مشتریان جدید همیشه خوش آمد می گویند و از شما استقبال میکنند ، اما این مطمئنا این طور نیست. شاید فکر کنید ،مشتری بیشتر، بهتر است. نه خیلی , هنگامی که کسب و کار خود را رشد می میدهید ، مسائل مربوط به کیفیت شروع به ظاهر شدن می کنند. به عنوان مثال، آیا شما قادر خواهید بود همه مشتریان جدیدی که کسب می کنید را سرویس دهید ؟ اگر نه ، چگونه مطمئن هستید قادر به استخدام افراد مناسب برای ارائه خدمات مورد انتظار مشتریان خود خواهید بود ؟ رشد اقتصادی خوب است، اما هستند شرکت هایی که به علت ضعف مدیریت غرق شده اند و کسی مایل نیست به آن بپیوندد . بنابراین قبل از اینکه برای شکار مشتریان جدید اقدام کنید، فکر کنید که چگونه میتوانید آنها را مدیریت کنید.
1- دریافت بازخورد و توصیه ها :
بعد از اینکه اطمینان حاصل کردید که به مشتریان جدید نیاز دارید ، می توانید بررسی کنید که چگونه آنها را پیدا کنید. اولین تاکتیک این است که به دیگران مراجعه کنید و به نکاتی که مد نظرشان است (پیشنهادات و انتقادات ) توجه کنید . شما می توانید از دوستان و آشنایان بخواهید که این کار را انجام دهند اما بهترین ارجاعات شما مشتریان گذشته شما هستند. گاهی اوقات مشتریان رضایت خود را به هر حال ارجاع می دهند ، اما میتوانید از آنها بخواهید که این کار را انجام دهند. شما حتی می توانید برای آنها توصیفات / توصیه های کتبی بفرستید و آنها را در سایت خود قرار دهید.
2- بررسی

SEO Job

/

Gig Boards

:

صفحات شغلی / جغرافیایی SEO ، مانند

Craigslist

، فرصت های بزرگی برای پیدا کردن مشتریان جدید هستند . شما می توانید آگهی ارائه خدمات خود را در آنها قرار دهید. علاوه بر این ، ممکن است بخواهید تبلیغات خود را در محبوب ترین انجمن های جستجوگر، مانند

WarriorForum

، بررسی کنید.
3- سایت با کیفیت بالا داشته باشید :
سایت شما یک ابزار دیگر برای پیدا کردن مشتریان است. شما باید یک سایت پرطرفدار داشته باشید چون مهم نیست که از کدام کانال برای پیدا کردن مشتریان استفاده می شود، آنها همیشه قبل از ارتباط با شما به سایتتان نگاه خواهند کرد. اگر آنها یک سایت نا مرتب ببینند ،نباید انتظار داشته باشید که با شما کار کنند. نیاز به گفتن این مسئله نیست که سایت شما احتیاج به رتبه بندی خوب نیز دارد . اگر سایت شما هیچ جایگاهی برای کلمات کلیدی مناسب نداشته باشد بیشتر افراد به شما اعتماد نخواهند کرد .
4- همکاری با

طراح وب

/

توسعه دهنده ی وب

:

تاکتیکی که شما واقعا می تواند بسیاری از مشتریان را به سمت خود جذب کنید ، مشارکت با یک طراح وب / توسعه دهنده ی وب است. آنها می توانند به طور مستقیم با مشتریان شما ارتباط برقرار کنند . خودتان نیز می توانید همین کار را با مشتریان خود انجام دهید ، که برای طراحی سایت خود نیاز به یک طرح / کدگذاری جدید دارند .
5- لیست خدمات و نرخهای خود :
شما نمی توانید تصور کنید که این کار با چه شکوهی انجام می شود ! هنگامی که مشتریان مشغول سرچ در اینترنت هستند ، به دنبال قیمت میگردند و اگر نرخ شما طبیعی باشد با شما تماس میگیرند .
6- تخفیف بسته و اشتراک ها ی خود را ارائه دهید :
7- می توانید تبلیغ رایگان دریافت کنید :
تبلیغات رایگان یک شات مستقیم با مشتری نیست ، اما به شهرت شما کمک می کند ، که به نوبه خود باعث می شود که مشتریانتان را قانع کنید. فرصت های زیادی برای برقراری ارتباط آزاد وجود دارد و شما نباید همه آنها را امتحان کنید. یک تاکتیک پیشرفته در اینجا این است که به یک سایت معتبر بپیوندید، زیرا به شما اجازه می دهد تا با انتشارات واقعا با کیفیت عالی مواجه شوید.
8- پست و نظر مهمان در سایت :
پست های مهمان نیز یک مشتری مستقیم نیستند ، اما به ایجاد شهرت و ایجاد روابط بیشتر کمک می کنند
9- فعالیت در

رسانه های اجتماعی

:

رسانه های اجتماعی نیز برای شما مقدار زیادی مشتری جذب می کنند ، بنابراین آنها را نیز بررسی کنید. در حالی که فیس بوک و توییتر به میزان قابل توجهی کار می کنند ، بهترین مکان

LinkedIn

است زیرا این شبکه , یک شبکه تجاری است. شرکت در انجمن ها و کانال های آن ، پاسخ به سؤالات، درخواست توصیه ها و ... را بخوانید , دیر یا زود مشتریان خود را می یابید.
10- پیگیری از مشتریان گذشته :
مشتریان گذشته گذشته نیستند !!!
آنها می توانند مشتری های جدید را به ارمغان بیاورند . شاید یک مشتری برای بار اول که خدمات شما را دریافت کرد رضایت داشت و خوشحال بود ، اما با گذر زمان شما را فراموش کرده است ، بنابراین اگر شما به او به طور منظم در مورد خدمات خود یادآوری کنید، ممکن است شانس خوبی برای جذب همان مشتری یا مشتری جدید داشته باشید . فقط مطمئن شوید که پیام شما هرزنامه نیست یعنی در ایمیل کردن تمام ایمیل های خود به تمام مشتریان گذشته و یا ارسال ایمیل های متعدد به یک مشتری مراقب باشید.
این تاکتیک ها می تواند مشتریان جدید را به سمت شما بیاورد ، اما در حقیقت مهم تر این است که بتوانید این مشتریان را حفظ کنید.
جهت سفارش طراحی سایت کلیک کنید
جهت کسب مشاوره ی رایگان با ما تماس بگیرید
0936 113 1208
سایت پویا
داینامیک
پل مدیریت
Dynamic
طراحی سایت
web design
web
design
آموزش طراحی سایت
دانلود مقاله طراحی سایت