خانه
طراحی سایت
بهینه سازی سایت
تعرفه ها
مقاله ها
نمونه کارها
سفارش
درباره ی ما
تماس باما
09361131208
تماس با نگین کد
شرکت طراحی سایت شرکت طراحی وبسایت
سایت واکنشگرا شرکت طراحی وب سایت
سایت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
سایت نگین کد ارتباط با شرکت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
ارتباط با شرکت مشخصات تماس

سرعت وب سایت

و رتبه بندی جستجو
خدمات نگین کد :
طراحی انواع سایت :
شرکتی
پزشکی
تفریحی
ریسپانسیو
تبلیغات
کاریابی
خبری
نیازمندی
ورزشی
تجاری
دانلود فیلم
آموزشی
سرعت وب سایت و رتبه بندی جستجو

Website Speed and Search Rankings

سرعت وب سایت به طور مستقیم به رتبه بندی جستجوگرها وابسته نیست، اما یک عامل است. معایب داشتن سایت کند بیشتر از رتبه ی پایین سایت است. گوگل به طور مداوم الگوریتم خود را برای مرتب سازی سایت ها بر اساس ربط کلمات کلیدی اصلاح می کند در حالی که کلمات کلیدی و لینک ها همواره همان طور هستند، این امر به نظر می رسد که از عوامل جزئی به حساب آید. به عنوان مثال،,زمانی که شما سرعت وب سایت را افزایش دهید ممکن است تعجب کنید که چه چیزی در رتبه بندی جستجو قرار گرفته است، اما در واقع این یک عامل (با اهمیت جزئی، دقیق بودن) است که موقعیت شما را با Google تحت تاثیر قرار می دهد.

چگونه سرعت وب سایت بر رتبه بندی تاثیر می گذارد

:

اگر شما انتظار دارید که سرعت وب سایت تاثیر زیادی بر رتبه بندی سایتتان بگذارد، ما باید روشن کنیم که این چنین نیست. در حالی که این دو مرتبط هستند، شما یک همبستگی مستقیم پیدا نخواهید کرد
به عنوان مثال سایتهای رتبه پایین ممکن است سریعا بارگذاری شوند و برعکس. نتایج به میزان متریک شما برای اندازه گیری سرعت وب سایت بستگی دارد. به عنوان مثال، اگر شما زمان لازم برای بارگذاری اولین بایت صفحه را حساب کنید، پس معلوم می شود این یک عامل حجیم است , زیرا سایت هایی که برای بارگذاری اولین بایت یک صفحه سریع هستند به طور مرتب در گوگل رتبه بندی می میشوند. اگر معیارهای دیگری داشته باشید- یعنی زمان لازم برای بارگذاری محتوای اصلی یا زمان لازم برای بارگذاری صفحه کامل (با تصاویر و تبلیغات)، سپس موارد تغییر می کنند، زیرا به نظر می رسد این دو عامل مهم نیستند که برای Google اهمیت دارند .
به طور کلی، اعتقاد بر این است که سرعت وب سایت در رتبه بندی کمتر از 1٪ است. گوگل خودش اظهار داشت که سرعت وبسایت را به حساب می آورد، اما جزئیات دقیق درباره دقیق آنچه را که مهم است را افشا نمی کند.
با این وجود، سایت های بسیاری گزارش می دهند که پس از ارتقاء سرعت سایت خود ، در ترافیک (از موتورهای جستجو یا دیگر موارد) رتبه ی سایتشان افزایش می یابد. این یک دلیل بسیار خوبی برای انجام این کار است.
اگر سرعت سایت شما کم است - شما برای Google این کار را انجام نمیدهید، شما آن را برای کاربران خود و ترافیک سایت خود انجام میدهید. سرعت وب سایت کلید تجربه کاربری است، بنابراین اگر سایت شما کند باشد، هیچ دلیلی برای حفظ آن وجود ندارد.

چه کاری برای بهبود سرعت وب سایت انجام دهید ؟


اگر می خواهید سرعت وبسایت را بهبود ببخشید، چند مرحله برای انجام این کار وجود دارد. اول، شما نیاز به اندازه گیری سرعت وب سایت خود دارید - در غیر این صورت چگونه می دانید آن کند است؟

اندازه گیری زمان بارگیری سایت

:

به منظور اندازه گیری سرعت لود سایت، شما نیاز به یک ابزار خوب دارید .

ابزار Pingdom Page Load Time

و گزارشات

Google Analytics Site Speed

ایده خوبی از عملکرد کلی سایت شما می باشد.

WebPageTest

یک ابزار پیشرفته تر است زیرا اجازه می دهد تا سایت خود را در مرورگرهای مختلف تست کنید و جاهایی که باعث کندی سایت میشودر را مشاهده کنید.
این آزمایش ها می تواند زمان زیادی را برای یک سایت بزرگ صرف کند، اما از آنجایی که آنها اطلاعات دقیقی را در مورد اینکه کدام قسمت های سایت آهسته هستند به شما داده می شود بسیار کاربردی هستند، فقط صبور باشید.
ابزارهای خوب نه تنها سرعت سایت، بلکه عناصر، مانند اولین بایت، زمان کاربر، زمان کامل بارگذاری، درصد تصاویر،

HTML

، فایل های

جاوا اسکریپت

و غیره را گزارش می دهند که بعدا زمانی که شما شروع به حل و فصل مسائل می کنید مفید است.
به سرور سریعتر بروید :
یکی از دلایل مشهود که یک سایت کند است این است که سروری که میزبان آن است، آهسته است.
دلایل در اینجا می تواند بسیار زیاد باشد مثلا ارائه دهنده ی میزبانی وب که فاقد ظرفیت ارائه سرور های سریع برای میزبانی شماست. راه حل ساده تر این است که حساب خود را ارتقا دهید. به عنوان مثال، اگر شما دارای یک سایت بزرگ با تعداد زیادی از صفحات و پایگاه داده مکرر خواندن / نوشتن هستید و شما هنوز هم با استفاده از یک حساب مشترک کار میکنید، پس به یک میزبان وب سریع احتیاج دارید.
اگر شما از ارائه دهندگان خود راضی هستید، راه حل شما این است که از یک حساب مشترک به VPS (سرور اختصاصی مجازی) یا حتی به سرور اختصاصی ارتقا دهید. هزینه های VPS یا یک سرور اختصاصی در ماه بسیار بالاتر از آنچه که برای حساب مشترک خود پرداخت می کنید است، اما اگر سایت شما برایتان پول جذب میکند (یا حداقل دارای قابلیت بالقوه ) باشد، مشکل سرعت وب سایت به معنای کشتن کسب و کار شما است.
از سوی دیگر، اگر ارائه دهنده میزبانی وب شما خوب نیست حتی اگر شما حساب کاربری خود را ارتقا دهید مشکل شما را حل نمی کند. تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که سایت های خود را به ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب خوب انتقال دهید

بهینه سازی کد و تصاویر سایت

شما:

سرور شما ممکن است سریع باشد، اما اگر بهینه سازی سایت شما کم باشد، هنوز مسائل سرعت را تجربه خواهید کرد . اگر کد و تصاویر شما برای بارگذاری سریع بهینه نباشند، تا زمانی که آنها را تعمیر نکنید، بهبود سرعت را نمی بینید. این وظیفه می تواند بسیار، بسیار زمان بر باشد، به ویژه اگر کد و تصاویر شما حجیم شود، اما باید آن را انجام دهید.
برای تصاویر، می توانید از فشرده سازی و / یا اندازه های کوچکتر استفاده کنید.
برای HTML، CSS، جاوا اسکریپت،

پی اچ پی

و ... زبان های وب، روش های بهینه سازی کد و ابزار هایی وجود دارد. سرعت وب سایت یک عامل با اهمیت برای رتبه بندی موتورهای جستجو نیست، هرچند که شمارش دارد. مشکل بزرگتر با سایت های کند است که آنها کاربر پسند نیستند.
جهت سفارش سئو و بهینه سازی سایت کلیک کنید
جهت کسب مشاوره ی رایگان با ما تماس بگیرید
0936 113 1208
سایت پویا
داینامیک
پل مدیریت
Dynamic
طراحی سایت
web design
web
design
آموزش طراحی سایت
دانلود مقاله طراحی سایت