خانه
طراحی سایت
بهینه سازی سایت
تعرفه ها
مقاله ها
نمونه کارها
سفارش
درباره ی ما
تماس باما
09361131208
تماس با نگین کد
شرکت طراحی سایت شرکت طراحی وبسایت
سایت واکنشگرا شرکت طراحی وب سایت
سایت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
سایت نگین کد ارتباط با شرکت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
ارتباط با شرکت مشخصات تماس

چگونه رتبه بندی SEO را با Google Plus بهبود دهیم ?

خدمات نگین کد :
طراحی انواع سایت :
شرکتی
پزشکی
تفریحی
ریسپانسیو
تبلیغات
کاریابی
خبری
نیازمندی
ورزشی
تجاری
دانلود فیلم
آموزشی

گوگل پلاس

google plus

گوگل پلاس مزایای بسیاری برای جستجوگرها برای نشان دادن سریع - از پیوندهای dofollow، به متن مربوطه را دارد. برای به دست آوردن منافع از گوگل پلاس، شما نیاز به ایجاد یک نمایه عالی، ارسال خوب مطالب، فعال بودن، و بالاتر از همه - ایجاد یک جذابیت درباره صفحه و حداکثر استفاده از

گوگل Authorship

دارید. در تلاش برای بهبود رتبه بندی جستجوگرها ما معجزه می کنیم و همه چیز را که می توانیم درباره ی آن فکر کنیم، سعی می کنیم امتحان کنیم.آنچه مهم است این است که چیزی را امتحان کنید که تاثیر زیادی بر رتبه بندی جستجوگرهای SEO دارد اما خیلی شناخته شده نیست .

G +

،

شبکه اجتماعی Google

مطابق با این الزامات است - به نظر می رسد برای رتبه بندی معجزه میکند، در حالی که اکثر افراد (به استثنای کسانی که همه چیز را امتحان می کنند)، که از شبکه های اجتماعی برای جستجوگرها استفاده می کنند، تمرکز خود را بر روی فیس بوک متمرکز می کنند، زیرا محبوب تر از G + هستند. با این حال، به نظر می رسد G + برای تلاش های ما بیشتر از فیس بوک و دیگر شبکه های اجتماعی هزینه می کند.
چرا گوگل پلاس برای جستجوگرها بسیار مهم است ؟
گوگل آن را به عهده دارد و مهم نیست اگر دیگران آن را پذیرفته اند یا نه!!! به عنوان شواهد تجربی نشان می دهد محبوبیت در گوگل پلاس عامل عظیمی برای رتبه بندی خوب است.
بعضی از پیوندها به صورت دستی انجام می شوند و به بهبود رتبه بندی کمک می کنند. تمام پیوندهای انجام نشده را نیز به حساب می اورد، بر خلاف سایت های دیگر که حداقل لینک های به اصطلاح "مشترک" (لینک های زیر پست شما) dofollow، پس از استفاده از آن برای شما قابل قبول میشوند. علاوه بر این، هنگامی که شما چیزی جالب ارسال می کنید که مجددا ارسال می شود، شما چندین پیوند را به همان صفحه می دهید.
در گوگل پلاس متن مورد لمس لینک دریافت می کند که خیلی بهتر از استفاده از واژگانی مانند : "کلیک کنید"، "اینجا" و یا دیگر متون عمومی است .
نمایه سازی بسیار سریع همه صفحات یکی دیگر از مزایای گوگل پلاس است. در حالی که درست است که گوگل به سرعت , هر سایتی را که به طور مرتب به روز می شود، فهرست می کند، مزیت گوگل پلاس در مقابل

توییتر

و

فیس بوک

که تمام یا بیشتر محتوای آن ها از موتورهای جستجو پنهان است، بیشتر است.
نحوه استفاده از گوگل پلاس برای رتبه بندی بهتر :
گوگل پلاس بسیار متفاوت از هر

سایت اجتماعی

دیگر است، هرچند که مطمئنا جزئیات خاصی دارد. در اینجا چند نکته اساسی برای استفاده از Google Plus به طور کامل ارائه شده است.
1-عضویت در Google Plus / Become Active :
بدیهی است، اگر شما هنوز در گوگل پلاس نیستید، اولین گام این است که به آن بپیوندید. این کار آسان است و با جزئیات خاصی در مورد نحوه انجام آن مواجه نیستیم. هنگامی که به Google Plus پیوستید، نگاهی بیندازید تا ببینید چه کسی از دوستان و آشنایان شما وجود دارد، به حلقه های خود بپیوندید و آنها را به خود اضافه کنید. شما می توانید شروع به ارسال به موقع مطالب کنید، اما بهتر است برای اولین بار آنچه که کاربران دیگر ارسال میکنند را بخوانید،و درباره ی آن ها نظر بدهید ،پست هایشان را به اشتراک بگذارید.
2-شروع به استفاده از Google Authorship کنید :
گوگل Authorship سرویس دیگری از

گوگل

است که شما در Google Plus پیدا خواهید کرد که به شما کمک می کند از جمعیت جدا شوید. علاوه بر اینکه ابزار ارزشمندی برای محافظت از محتوای شماست، همچنین به جستجوگرها کمک می کند. هنگامی که مقالات خود را در نمایه Google Authorship خود اضافه می کنید، نام شما در نتایج جستجو ظاهر می شود. این امر ممکن است برای شما ترافیک به ارمغان بیاورد اما مطمئنا به ایجاد شهرت آنلاین نیز کمک می کند.
3- ارسال محتوا خوب :
بدون تردید، شما فقط باید محتوای خوب را ارسال کنید. محتوا با کیفیت پایین نه تنها باعث آسیب رساندن به شهرت شما می شود، بلکه ممکن است کسی متوجه آن نباشد.قاعده اساسی در سایر شبکه های اجتماعی نیز در اینجا کاربرد دارد : بهتر است که هیچ محتوایی را ارسال نکنیم تا اینکه پست های ناخواسته را ارسال کنیم.
4-Spice Your About Page (درباره ی صفحات)
درباره صفحات می تواند خیلی خسته کننده باشد .با گوگل پلاس، درباره صفحات بسیار مفید هستند، زیرا در اینجا می توانید لینک های خود را به سایت های خود اضافه کنید، پروفایل های خود را در سایر

شبکه های اجتماعی

به اشتراک بگذارید، و یا به سادگی به صفحات جالب توجه پیوند پیوند دهید .
5- پروفایل :
پروفایل تنها برای توجه به آن نیست. علاوه بر این، شما نیاز دارید که گوگل پلاس خود را در سطح بالا قرار دهید. همانطور که شما احتمالا از تجربه خود در سایر شبکه های اجتماعی می دانید، نمایه شما و اطلاعات موجود در آن برای موفقیت شما بسیار حیاتی است. به همین دلیل است که شما باید همه اطلاعات مربوطه را پر کنید و آن را نگه دارید.
6-خودتان را قابل دسترسی کنید :
شبکه های اجتماعی برای افرادی که می ترسند یا مایل به برقراری ارتباط نیستند نیست . اگر در یک شبکه اجتماعی هستید، این بدان معنا نیست که شما به عنوان تماشاچی فقط تماشا کنید و حضور خود را در آنجا خصوصی نگه دارید و پنهان کنید و درعین حال بخواهید دایره خود را از دوستان، همکاران و آشنایان گسترش دهید.برای دستیابی به این هدف، باید خودتان را در دسترس قرار دهید، یعنی برای اضافه کردن به حلقه های دیگر کاربران و ایجاد پستهای عمومی در دسترس باشید. زمانی که شما در دسترس هستید و مشخصات و پست های شما جالب هستند، به طور جدی شانس شما را افزایش می دهد تا دیده شوید.
Google Plus یک جواهر واقعی برای جستجوگرها است. اگر چه بسیاری از کارشناسان، از جمله مدیران خود گوگل ، مزایای آن را منعکس می کنند، گوگل پلاس به بسیاری از سایت ها کمک می کند تا رتبه های خوب در گوگل به دست آورند. مطمئنا این تضمینی نیست که برای شما هم مفید باشد اما ارزش تلاش کردن دارد. و البته،انتظار معجزات را نداشته باشید - اگر سایر تلاش های

SEO

شما ضعیف باشد، حتی گوگل پلاس نیز نمی تواند این را جبران کند !
جهت سفارش

سئو ی وب سایت

کلیک کنید
جهت کسب مشاوره ی رایگان با ما تماس بگیرید
0936 113 1208
سایت پویا
داینامیک
پل مدیریت
Dynamic
طراحی سایت
web design
web
design
آموزش طراحی سایت
دانلود مقاله طراحی سایت