خانه
طراحی سایت
بهینه سازی سایت
تعرفه ها
مقاله ها
نمونه کارها
سفارش
درباره ی ما
تماس باما
09361131208
تماس با نگین کد
شرکت طراحی سایت شرکت طراحی وبسایت
سایت واکنشگرا شرکت طراحی وب سایت
سایت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
سایت نگین کد ارتباط با شرکت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
ارتباط با شرکت مشخصات تماس

بهینه سازی سایت برای Baidu

خدمات نگین کد :
طراحی انواع سایت :
شرکتی
پزشکی
تفریحی
ریسپانسیو
تبلیغات
کاریابی
خبری
نیازمندی
ورزشی
تجاری
دانلود فیلم
آموزشی

بهینه سازی برای Baidu

Optimize for Baidu

Baidu

محبوب ترین موتور جستجو در چین است ، حتی محبوب تر از خود گوگل . به همین دلیل است که اگر شما از چین بازدیدکننده دارید ، بهتر است که سایت خود را برای Baidu نیز بهینه کنید . قوانین رتبه بندی با Baidu شبیه قوانین موتورهای جستجو دیگر هستند ، اما تفاوت هایی وجود دارد که در مقاله بان می شود.
معمولا تلاش های SEO برای دستیابی به رتبه بندی برتر در گوگل و گاهی اوقات در یاهو و بینگ انجام میشود . با این حال ، علاوه بر این سه مورد ، موتورهای جستجو ی دیگری نیز وجود دارد که ممکن است برای شما مهم باشند . در واقع ، برخی از این موتورهای جستجو ممکن است گزینه ای بهتر از

گوگل

،

یاهو

یا

بینگ

را برای شما داشته باشند . اگر این موتورهای جستجو توسط مخاطبان مورد نظر شما مورد استفاده قرار گیرد ، کارآمدتر خواهند بود و ارزش صرف وقت برای بهینه سازی آنها را دارد.
اگر درباره Baidu چیزی نشنیده و نمیدانید ، نگران نباشید . این یک موتور جستجوی محبوب است اما دسترسی آن جهانی نیست و به همین دلیل است که بسیاری از مردم درباره آن چیزی نمی دانند . با این حال ، Baidu قطعا تنها یک موتور جستجو نیست که وقت خود را با آن تلف کنید . بایو در چین بزرگ است و از آنجا که جمعیت چین بیش از یک میلیارد است، اگر شما رتبه ی خوبی در بایو داشته باشید ، این امر می تواند خیلی خوب باشد . در حقیقت ، اگر شما در سطح جهانی کار می کنید ، مسلما بازدید کنندگان شما به طور عمده در چین مستقر هستند ، و نمی توانید این بازار را از دست بدهید . در بازار چینی ، سهم Baidu حدود 60 درصد است و محبوب ترین موتور جستجوی زبان چینی است . بنابراین اگر ترافیک سایت شما از بازار چینی باشد ، بهتر است آن را برای Baidu بهینه سازی کنید .
الگوریتم Baidu از

الگوریتم های گوگل

، بینگ و یاهو متفاوت است . به عبارتی ، کمتر پیچیده است و شبیه به الگوریتم های دیگر موتورهای جستجو از سال های بسیار قبل است .
در اینجا چند نکته برای داشتن رتبه بندی مناسب با Baidu وجود دارد که انجام دهید :
1-

کلمات کلیدی چینی

را پیدا کنید

البته، همانند سایر موتورهای جستجو ، کلمات کلیدی برای رتبه بندی خوب مهم هستند . شما نیاز به پیدا کردن کلمات کلیدی چینی مناسب برای بهینه سازی دارید . این کار ممکن است برایتان یک چالش باشد چون چینی ها دارای گویش های بسیاری هستند و کلمات مشابه در گویش های مختلف معنایی متفاوت دارند . با این حال، پینیین چینی توسط Baidu ترجیح داده می شود و به همین دلیل است که پینیین چینی بهترین انتخاب شماست . شما باید آن را نه تنها برای کلمات کلیدی خود بلکه برای محتوای خود به عنوان یک اصل کلی قرار دهید
2- شما نیاز به محتوا ی زیاد چینی دارید
حتی اگر چینی , زبان رسمی سایت شما نیست ، شما باید صفحات زیادی در زبان چینی داشته باشید . در Baidu ، محتوا پادشاه است - همانند سایر موتورهای جستجو . هنگام تولید محتوا از مطالب در چینی ، دستورالعمل های رسمی را برای آنچه که در چین قابل قبول است دنبال کنید ، زیرا قوانین سختگیرانه وجود دارد و اگر از آن ها اطاعت نکنید ، این می تواند رتبه ی شما را در Baidu بد کند .
3- Metatags زیاد
به طور مشابه با روزهای اولیه موتورهای جستجو ی دیگر ، در Baidu , meta tags بسیار مهم است ، بنابراین فراموش نکنید که متا تگ های خود را به بالاترین سطح برسانید . با این حال ، از metatag ها سوء استفاده نکنید و آنها را با کلمات کلیدی به کار نبرید .
4- یک نام

دامنه پینین چین

دریافت کنید و سایت خود را با یک میزبان چینی میزبانی کنید

نام های دامنه نیز در Baidu مهم هستند . علاوه بر داشتن کلمات کلیدی در نام دامنه ، شما باید نام دامنه را در پینیین چینی داشته باشید . شما می توانید پسوند com ، .net یا .cn را با آن استفاده کنید . برای کسب نتیجه ی بهتر ، میزبانی سایت خود را بر روی یک میزبان چینی قرار دهید چون این کار به شما مزیت دیگری با Baidu می دهد.
5- از ساختارهای navigation ساده استفاده کنید
سازه های navigation ساده باید در هر موتور جستجو باشند ، اما برای بایو بسیار بسیار مهم است .
6- محتوای تکراری
Baidu درباره ی مطالب تکراری بسیار محتاط است. با موتورهای جستجوی دیگر هم ممکن است این مشکلات را داشته باشید ، اما Baidu کمتر این مسئله را تحمل می کند . از robots.txt استفاده کنید تا نشان دهد که کدام ناپسند برایتان وجود ندارد و امن هستید در این ماجرا.
7- پخش لینک
پیوند دادن به همسایگان بد و گرفتن لینک از آنها ایده خوبی در هر موتور جستجو نیست ، اما مجازات Baidu در این مورد شدید تر است . بنابراین شما باید این مسئله را در نظر بگیرید. همچنین بیش از حد لینک های خروجی در سایت خود قرار ندهید ، زیرا این امر بر روی رتبه بندی Baidu نیز تاثیر منفی دارد.
8- برنامه ریزی کنید
در گوگل شما می توانید رتبه بندی بالا را در یک هفته دریافت کنید (هرچند این قطعا عادی نیست و به این معنی نیست که شما باید از استراتژی های Blackhat برای رسیدن به آن استفاده کنید) اما با موفقیت Baidu سریع نیست . در Baidu می تواند این امر 6 ماه یا بیشتر طول بکشد تا رتبه ی خوبی به دست بیاورید . به عنوان مثال ، اگر شما یک سایت مربوط به تابستان را تبلیغ می کنید ، باید آن را از 6 الی یکسال قبل از تابستان بهینه سازی کنید نه بعد از آن ، به طوری که زمانی که فصل می آید ، سایت شما به رتبه بندی هایی که می خواهید برسد .
9-

بایو

با فلش و جاوا اسکریپت برخورد نمی کند

فلش و جاوا اسکریپت موارد دلخواه گوگل نیست ، اما بایو از آنها متنفر است . به همین دلیل است که شما باید از Flash و جاوا اسکریپت استفاده فقط در صورتی که در نسخه های HTML ضرورتا محتوایی را که در فلش / جاوا اسکریپت قرار داده اید گذاشته باشید . Baidu ,

iFrames

را دوست ندارد ، پس از استفاده از آن اجتناب کنید .
10- مطمئن شوید سایت شما spiderable است !!
بویو به عنوان یک موتور جستجو ، از crawlers استفاده می کند ، بنابراین مطمئن شوید سایت شما spiderable است. از یک شبیه ساز عنکبوتی برای بررسی آنچه که از سایت شما در دسترس است و چه چیزی نیست استفاده کنید .
همانطور که می بینید ، بهینه سازی برای Baidu کاملا متفاوت از بهینه سازی برای هر موتور جستجو دیگر نیست ، اما قطعا خاصیت خاص خود را دارد . قوانین و دستورالعمل ها ی آن را دنبال کنید ، صبور باشید . دیر یا زود موفق خواهید شد . هنگامی که شما بهینه سازی Baidu خود را انجام می دهید ، اگر سایت شما رتبه بندی بهتری را در Google به دست آورد ، به ویژه برای جستجو های خاص کشور ، جای تعجب نیست . هنگامی که محتوای چینی زیاد و یک نام دامنه چینی دارید ، این امر به ناچار به شما در دستیابی به رتبه بندی بهتر برای جستجوی چینی شما در هر موتور جستجو کمک خواهد کرد.
جهت

سفارش سئو ی سایت

کلیک کنید
جهت کسب مشاوره ی رایگان با ما تماس بگیرید
0936 113 1208
سایت پویا
داینامیک
پل مدیریت
Dynamic
طراحی سایت
web design
web
design
آموزش طراحی سایت
دانلود مقاله طراحی سایت