خانه
طراحی سایت
بهینه سازی سایت
تعرفه ها
مقاله ها
نمونه کارها
سفارش
درباره ی ما
تماس باما
09361131208
تماس با نگین کد
شرکت طراحی سایت شرکت طراحی وبسایت
سایت واکنشگرا شرکت طراحی وب سایت
آموزش طراحی سایت داینامیک سایت آموزشی
سایت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
سایت نگین کد ارتباط با شرکت نگین کد
شماره ی تماس
09361131208
ایمیل
neginsite@yahoo.com
ارتباط با شرکت مشخصات تماس

بهینه سازی سایت برای Baidu

خدمات نگین کد :
طراحی سایت فروشگاهی
طراحی وب سایت شرکتی
طراحی وب سایت پزشکی
طراحی سایت تفریحی
طراحی سایت ریسپانسیو
طراحی سایت تبلیغات
طراحی سایت کاریابی
طراحی سایت خبری
طراحی سایت نیازمندی
طراحی وب سایت ورزشی
طراحی سایت تجاری
طراحی وب سایت دانلود فیلم
طراحی سایت آموزشی

بهینه سازی برای Baidu

Optimize for Baidu

Baidu

محبوب ترین موتور جستجو در چین است ، حتی محبوب تر از خود گوگل . به همین دلیل است که اگر شما از چین بازدیدکننده دارید ، بهتر است که سایت خود را برای Baidu نیز بهینه کنید . قوانین رتبه بندی با Baidu شبیه قوانین موتورهای جستجو دیگر هستند ، اما تفاوت هایی وجود دارد که در مقاله بان می شود.
معمولا تلاش های SEO برای دستیابی به رتبه بندی برتر در گوگل و گاهی اوقات در یاهو و بینگ انجام میشود . با این حال ، علاوه بر این سه مورد ، موتورهای جستجو ی دیگری نیز وجود دارد که ممکن است برای شما مهم باشند . در واقع ، برخی از این موتورهای جستجو ممکن است گزینه ای بهتر از

گوگل

،

یاهو

یا

بینگ

را برای شما داشته باشند . اگر این موتورهای جستجو توسط مخاطبان مورد نظر شما مورد استفاده قرار گیرد ، کارآمدتر خواهند بود و ارزش صرف وقت برای بهینه سازی آنها را دارد.
اگر درباره Baidu چیزی نشنیده و نمیدانید ، نگران نباشید . این یک موتور جستجوی محبوب است اما دسترسی آن جهانی نیست و به همین دلیل است که بسیاری از مردم درباره آن چیزی نمی دانند . با این حال ، Baidu قطعا تنها یک موتور جستجو نیست که وقت خود را با آن تلف کنید . بایو در چین بزرگ است و از آنجا که جمعیت چین بیش از یک میلیارد است، اگر شما رتبه ی خوبی در بایو داشته باشید ، این امر می تواند خیلی خوب باشد . در حقیقت ، اگر شما در سطح جهانی کار می کنید ، مسلما بازدید کنندگان شما به طور عمده در چین مستقر هستند ، و نمی توانید این بازار را از دست بدهید . در بازار چینی ، سهم Baidu حدود 60 درصد است و محبوب ترین موتور جستجوی زبان چینی است . بنابراین اگر ترافیک سایت شما از بازار چینی باشد ، بهتر است آن را برای Baidu بهینه سازی کنید .
الگوریتم Baidu از

الگوریتم های گوگل

، بینگ و یاهو متفاوت است . به عبارتی ، کمتر پیچیده است و شبیه به الگوریتم های دیگر موتورهای جستجو از سال های بسیار قبل است .
در اینجا چند نکته برای داشتن رتبه بندی مناسب با Baidu وجود دارد که انجام دهید :
1-

کلمات کلیدی چینی

را پیدا کنید

البته، همانند سایر موتورهای جستجو ، کلمات کلیدی برای رتبه بندی خوب مهم هستند . شما نیاز به پیدا کردن کلمات کلیدی چینی مناسب برای بهینه سازی دارید . این کار ممکن است برایتان یک چالش باشد چون چینی ها دارای گویش های بسیاری هستند و کلمات مشابه در گویش های مختلف معنایی متفاوت دارند . با این حال، پینیین چینی توسط Baidu ترجیح داده می شود و به همین دلیل است که پینیین چینی بهترین انتخاب شماست . شما باید آن را نه تنها برای کلمات کلیدی خود بلکه برای محتوای خود به عنوان یک اصل کلی قرار دهید
2- شما نیاز به محتوا ی زیاد چینی دارید
حتی اگر چینی , زبان رسمی سایت شما نیست ، شما باید صفحات زیادی در زبان چینی داشته باشید . در Baidu ، محتوا پادشاه است - همانند سایر موتورهای جستجو . هنگام تولید محتوا از مطالب در چینی ، دستورالعمل های رسمی را برای آنچه که در چین قابل قبول است دنبال کنید ، زیرا قوانین سختگیرانه وجود دارد و اگر از آن ها اطاعت نکنید ، این می تواند رتبه ی شما را در Baidu بد کند .
3- Metatags زیاد
به طور مشابه با روزهای اولیه موتورهای جستجو ی دیگر ، در Baidu , meta tags بسیار مهم است ، بنابراین فراموش نکنید که متا تگ های خود را به بالاترین سطح برسانید . با این حال ، از metatag ها سوء استفاده نکنید و آنها را با کلمات کلیدی به کار نبرید .
4- یک نام

دامنه پینین چین

دریافت کنید و سایت خود را با یک میزبان چینی میزبانی کنید

نام های دامنه نیز در Baidu مهم هستند . علاوه بر داشتن کلمات کلیدی در نام دامنه ، شما باید نام دامنه را در پینیین چینی داشته باشید . شما می توانید پسوند com ، .net یا .cn را با آن استفاده کنید . برای کسب نتیجه ی بهتر ، میزبانی سایت خود را بر روی یک میزبان چینی قرار دهید چون این کار به شما مزیت دیگری با Baidu می دهد.
5- از ساختارهای navigation ساده استفاده کنید
سازه های navigation ساده باید در هر موتور جستجو باشند ، اما برای بایو بسیار بسیار مهم است .
6- محتوای تکراری
Baidu درباره ی مطالب تکراری بسیار محتاط است. با موتورهای جستجوی دیگر هم ممکن است این مشکلات را داشته باشید ، اما Baidu کمتر این مسئله را تحمل می کند . از robots.txt استفاده کنید تا نشان دهد که کدام ناپسند برایتان وجود ندارد و امن هستید در این ماجرا.
7- پخش لینک
پیوند دادن به همسایگان بد و گرفتن لینک از آنها ایده خوبی در هر موتور جستجو نیست ، اما مجازات Baidu در این مورد شدید تر است . بنابراین شما باید این مسئله را در نظر بگیرید. همچنین بیش از حد لینک های خروجی در سایت خود قرار ندهید ، زیرا این امر بر روی رتبه بندی Baidu نیز تاثیر منفی دارد.
8- برنامه ریزی کنید
در گوگل شما می توانید رتبه بندی بالا را در یک هفته دریافت کنید (هرچند این قطعا عادی نیست و به این معنی نیست که شما باید از استراتژی های Blackhat برای رسیدن به آن استفاده کنید) اما با موفقیت Baidu سریع نیست . در Baidu می تواند این امر 6 ماه یا بیشتر طول بکشد تا رتبه ی خوبی به دست بیاورید . به عنوان مثال ، اگر شما یک سایت مربوط به تابستان را تبلیغ می کنید ، باید آن را از 6 الی یکسال قبل از تابستان بهینه سازی کنید نه بعد از آن ، به طوری که زمانی که فصل می آید ، سایت شما به رتبه بندی هایی که می خواهید برسد .
9-

بایو

با فلش و جاوا اسکریپت برخورد نمی کند

فلش و جاوا اسکریپت موارد دلخواه گوگل نیست ، اما بایو از آنها متنفر است . به همین دلیل است که شما باید از Flash و جاوا اسکریپت استفاده فقط در صورتی که در نسخه های HTML ضرورتا محتوایی را که در فلش / جاوا اسکریپت قرار داده اید گذاشته باشید . Baidu ,

iFrames

را دوست ندارد ، پس از استفاده از آن اجتناب کنید .
10- مطمئن شوید سایت شما spiderable است !!
بویو به عنوان یک موتور جستجو ، از crawlers استفاده می کند ، بنابراین مطمئن شوید سایت شما spiderable است. از یک شبیه ساز عنکبوتی برای بررسی آنچه که از سایت شما در دسترس است و چه چیزی نیست استفاده کنید .
همانطور که می بینید ، بهینه سازی برای Baidu کاملا متفاوت از بهینه سازی برای هر موتور جستجو دیگر نیست ، اما قطعا خاصیت خاص خود را دارد . قوانین و دستورالعمل ها ی آن را دنبال کنید ، صبور باشید . دیر یا زود موفق خواهید شد . هنگامی که شما بهینه سازی Baidu خود را انجام می دهید ، اگر سایت شما رتبه بندی بهتری را در Google به دست آورد ، به ویژه برای جستجو های خاص کشور ، جای تعجب نیست . هنگامی که محتوای چینی زیاد و یک نام دامنه چینی دارید ، این امر به ناچار به شما در دستیابی به رتبه بندی بهتر برای جستجوی چینی شما در هر موتور جستجو کمک خواهد کرد.
جهت

سفارش سئو ی سایت

کلیک کنید
جهت کسب مشاوره ی رایگان با ما تماس بگیرید
0936 113 1208
سایت پویا
داینامیک
پل مدیریت
Dynamic
طراحی سایت
web design
web
design
آموزش طراحی سایت
دانلود مقاله طراحی سایت